Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejs Ļebedevs sezonu turpinās Ribņikas ROW

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Andžejs Ļebedevs sezonu turpinās Ribņikas ROW
Andžejs Ļebedevs sezonu turpinās Ribņikas ROW komandā Polijas Nice līgā.

Pagājušā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs sezonu turpinās Polijas Nice līgas klubā Ribņikas ROW, kam viņš tiek aizdots no Ekstralīgas kluba Vroclavas "Betard Sparta". ROW komandai Nice līgā pašreiz ir 8 punkti un tā kopā ar Andžeja dzimto komandu Daugavpils "Lokomotīvi" turnīra tabulā dala 3./4. vietu.

Pagājušā sezona Andžejam Ļebedevam bija labākā viņa karjerā - Eiropas čempiona tituls, Zviedrijas čempions Eskilstūnas "Smederna" sastāvā un viens no komandas līderiem, Polijas vicečempions Vroclavas komandā, kurā piedalījās 17 no 18 mačiem un caurmērā atveda 1,52 punktus vienā braucienā, 6. vieta Pasaules kausā Latvijas izlases rindās un viens no labākajiem braucējiem (uzvara pār dāni Nilsu Kristianu Iversenu papildbraucienā par tikšanu pusfinālā). Šī sezona Andžejam sākās neveiksmīgi un viņš joprojām nekādi nespēj iebraukties - pēdējos divos mačos daugavpilietis nebija pieteikts Vroclavas komandas sastāvā un jau tad bija runas par viņa iespējamo aizdošanu kādam Nice līugas klubam.
Visbiežāk tika minēta Lodzas komanda "Orzel", kurā savainojuma dēļ no sastāva uz ilgāku laiku izkrita cits daugavpilietis Maksims Bogdanovs, bet tomēr "Ērgļu" rindās "Dzelzs Gulbis" nebrauks. Ribņikas ROW ar Ļebedeva atnākšanu cer īstenot mērķi jau šosezoin atgriezties Ekstralīgā.
2016. gadā Ļebedevs ar caurmērā 2,37 punktiem vienā braucienā bija labākais Nice līgā, savukārt tagad atgriešanās Nice līgā, cerams, sekmēs Andžeja atgriešanos tajā līmenī, kādā viņš brauca pagājušajā gadā. Lai izdodads atkal pacelties!

     [+] [-]

, 2018-06-09 19:55, pirms 11 mēnešiem
Tas jau bija gaidāms,kārtējo reizi nākas secināt, ka latviešu sportistu izredzes nostiprināties labos klubos nav pa spēkam, trūkst stabilitātes , pašcieņas,rakstura,bezkaunības un vēl kaut kā,tāpēc būs jābrauc 1.līgā,kā lūzeram un neveiksminiekam.