Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ukraina aizstās Slovākiju "Speedway of Nations"

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ukraina aizstās Slovākiju "Speedway of Nations"
Cerēsim, ka līdz jūnija sākumam Andžejs Ļebedevs atgūs sportisko formu un atkal brauks brauks sev raksturīgā augstā līmenī.

Jaunajās spīdveja sacensībās "Speedway of Nations", kas šosezon risināsies Pasaules kausa vietā, Teterovas pusfinālā Vācijā nevarēs piedalīties slovāki un viņus aizstās Ukrainas spīdvejisti. Teterovā pusfinālā startēs arī Latvijas trio.

Vēl 12. aprīlī savainojumu guva slovāku labākais spīdvejists, "Grand Prix" seriāla dalībnieks Martins Vaculiks, bet 1. maijā - Patriks Buri. Abiem bija paredzēts startēt Teterovā, bet citu spīdvejistu, kuri varētu piedalīties tāda līmeņa sacensībās, slovākiem nav (Buri gan arī ne tuvu nav pasaules klases braucējs).
Ukrainas piedalīšanās palielinās konkurenci cīņā par pirmajām trim vietām un iekļūšanu finālā, jo to visticamāk pārstāvēs Andrejs Karpovs un Aleksandrs Loktajevs, kuri kā pāris ir spēcīgāki nekā Vaculiks un Buri. Tiesa, vēl nav zināms, vai tieši Karpovs un Loktajevs brauks zem Ukrainas karoga. Bez Ukrainas izlases Latvijas spīdvejistu konkurenti būs Vācijas, Dānijas, Krievijas, ASV un Slovēnijas motobraucēji.
Latvijas izlases uz vietu trijniekā mazina Maksima Bogdanova savainojums - Polijas Nice līgas mačā Lodzas "Orzel" komandas rindās Gdaņskā viņš piedzīvoja smagu kritienu un vismaz pāris mēnešus braukt nevarēs. Nav īpaši labā sportiskā formā sezonas sākumā Eiropas čempions Andžejs Ļebedevs, kurš nekādi nespēj "ieskrieties" Polijas Estralīgā Vroclavas komandas rindās (nupar aizvadīts pirmais mačs Zviedrijas Elitsrien čempionātā - 5 punkti četros braucienos un čempiones Eskilstūnas komandas "Smederna" uzvara pār Molillas "Dackarna" ar 46:44). Teterovā zem Latvijas karoga brauks Ļebedevs un Puodžuks, bet kurš būs trešais - tas vēl jālemj. Oļegs Mihailovs pēc lieliska sezonas sākuma nedaudz piebremzējis, Jevgeņijs Kostigovs tikai tagad pamazām sāk iebraukties un droši vien, ka kāds no viņiem arī būs trešā numura lomā.