Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Vadims Tarasenko atgriežas "Lokomotīvē"

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Vadims Tarasenko atgriežas "Lokomotīvē"
Vadims Tarasenko atgriežas Daugavpilī pēc "jaunas dzīves" spīdvejā.

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandā pēc četru gadu pārtraukuma atgriežas viens no savas paaudzes talantīgākajiem krievu spīdvejistiem Vadims Tarasenko. Līdz ar to pieaugušo braucēju rindās jaunajai sezonai jau ir četri vīri.

Vladivostokas spīdveja audzēknis un Grigorija un Asrtjoma Lagutu brālēns Vadims Tarasenko startēja "Loko" rindās no 2010. līdz 2013. gadam un bija viens no labākajiem junioriem (tolaik juniors drīkstēja būt ārzemnieks), bet pēc tam brauca Gņezno un Pilas komandas. Aizvadītajā sezonā Pilas "Polonia" rindās viņam bija 1,81 punkti caurmērā vienā braucienā. Tarasenko startēja arī Krievijas izlasē Pasaules kausā, viņš pa divām reizēm bija Krievijas U19 un U21 čempions, savulaik tikai 16 gadu vecumā Tarasenko daugavpiliešu rindās veda 1,9 punktus caurmērā vienā braucienā, taču centības trūkuma dēļ apstājās izaugsmē un savu talantu viņš vēl pa īstam nav īstenojis. Pašreiz Vadimam ir 23 gadi, viņš vēl ir jauns braucējs un tieši "Lokomotīves" rindās viņš grib sākt "jaunu dzīvi" spīdvejā.
Pašreiz "Loko" rindās ir jau četri pieaugušie braucēji - Ķasts Puodžuks, Jevgeņijs Kostigovs, Vadims Tarasenko un soms Timo Lahti. Plus - pieci juniori (Oļegs Mihailovs, Dāvis Kurmis, Artjoms Trofimovs, Daniils Kolodinskis un Elvis Avgucevičs). Sastāvs jaunajai sezonai gandrīz gatavs.