Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Francis Gusts - starp līderiem Ekstralīgas kausa izcīņā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Francis Gusts - starp līderiem Ekstralīgas kausa izcīņā
Francis Gusts ir viens no līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā 250 kub.cm klasē.

Jaunais Rīgas IK "Auseklis" motobraucējs Francis Gusts pēc pieciem sacensību posmiem ir starp līderiem Polijas Ekstralīgas kausa izcīņā spīdvejā 250 kub.cm klasē un saglabā izredzes iekļūt kopvērtējumā pirmajā trijniekā.

Ceturtā posma sacensībās Gožuvā rīdzinieks ieņēma 8. vietu, bet piektajā posmā Zeļonagurā bija sestais (varēja būt arī augstāk, taču vienā braucienā izstājās motocikla defekta dēļ). Piecu posmu summā Franča Gusta rēķinā ir 49 punkti un viņš tikai par 4 punktriem atpaliek no trešās vietas un par 7 punktiem no līdera Pāvela Tžešņevska (Ribņikas ROW). 49 punkti ir arī Viktoram Rafaļskim no Grudzjoncas komandas, bet pirmie septiņi satilpst desmit punktos. Tas liecina tikai par to, cik sīvas ir sacensības. Spīdvejam 250 kub.cm un 125 kub.cm klasēs (mazākajā klasē startē Franča jaunākais brālis Jēkabs) kļūst arvien populārākas un prestižākas, tajās piedalās braucēji no arvien vairākām valstīm.
Nākamais Ekstralīgas kausa izcīņas posms būs 18. jūlijā Vroclavā, bet 20. un 21. jūlijā Dānijā risināsies pasaules čempionāts 250 kub.cm klasē.