Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Loko" uz Bidgošču - bez Logačova

"Loko" uz Bidgošču - bez Logačova
Juniors Jevgeņijs Kostigovs pirmo reizi Nice līgas mačā startēs pieaugušā braucēja statusā.

Kā jau to varēja paredzēt, tad Daugavpils "Lokomotīve" uz nākamo Polijas Nice spīdveja līgas maču Bidgoščā ar turienes komandu "Polonia" dosies bez Sergeja Logačova, kurš iepriekšējā mačā savā mototrekā pret Krakovas "Wanda' izraisīja smagu dāņa Nikolaja Klinda kritienu. Jaunajam un talantīgajam krievu motobraucējam vajag nedaudz nomierināties un saņemties.

Līdz ar Logačova palikšanu malā pieaugušā braucēja statusā debitēs juniors, šā gada pasaules junioru čempionāta finālposmu dalībnieks Jevgeņijs Kostigovs. Viņš sāks maču pārī ar Maksimu Bogdanovu. Junioru pāri veidos Dāvis Kurmis un Oļegs Mihailovs vai Artjoms Trofimovs - to komandas treneris Nikolajs Kokins izlems ceturtdien vakarā. "Loko" pirmo reizi šosezon brauks ar trim pašmāju junioriem sastāvā. Pārējie būs Bogdanovs, Ķasts Puodžuks, soms Timo Lahti un zviedrs Tomass Junasons. Nolemts vēl neiekļaut sastāvā zviedru Pontusu Aspgrenu, kuram pēdējā laikā savainojuma dēļ nebija sacensību prakses.
Mājinieku rindās pagaidām nav pieteikts viens no Lielbritānijas izlases līderiem Kreigs Kūks (taupa kā pārsteigumu?) un sastāvs pieaugušo galā ir tāds pats, kāds bija pirmā riņķa mačā Daugavpilī - Andrejs Kudrjašovs, Viktors Kulakovs, Marcins Jendžejevskis, Damians Adamčaks un Oskars Ajtners-Gollobs. Starp junioriem pieteikts Tomašs Orvats, kurš pirmā riņķa mačā Daugavpilī nestartēja. Otrs juniors būs Patriks Sitareks vai Mateušs Jagla.
Pirmā riņķa mačā Daugavpilī "Loko" uzvarēja ar 54:36. Uzvara ar jebkuru punktu starpību dos mūsējiem Bidgoščā trīs punktus. Mača sākums svētdien - plkst. 18 pēc Latvijas laika.