Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Pēdējā treniņmačā pirms starta labākais Trofimovs

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Pēdējā treniņmačā pirms starta labākais Trofimovs
Labākais "Loko" rindās pēdējā treniņmačā bija Artjoms Trofimovs.

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda aizvadīja pēdējo treniņmaču pirms Polijas Nice līgas čempionāta starta, kas mūsu komandai būs jau rīt Gņezno. Daugavpilieši bez četriem savien līderiem ierindā ar 38:52 piekāpās Poznaņas vienībai.

Tas bija neparasts mačs, jo "Lokomotīves" rindās nebrauca Peters Ljungs, Timo Lahti, Vadims Tarasenko un Ķasts Puodžuks, toties sastāvā bija trīs ... Poznaņas komandas spīdvejisti (Grobauers, Kajzers un Vennestramms), tā ka to laikam nemaz nedrīkst saukt par maču starp "Loko" un Poznaņu.
Labāko sniegumu no mūsējiem demonstrēja un visvairāk punktu (10) atveda juniors Artjoms Trofimovs, bet vairāk arī nav ko īpaši izcelt. "Loko" trenerim Nikolajam Kokinam pirms svētdienas mača Gņezno nāksies palauzīt galvu par junioru pāri, jo, piemēram, Poznaņā pārliecinoši labākais bija Trofimovs, kurš iepriekšējos divos mačos gūto punktu ziņā bija gan aiz Oļega Mihailova (šoreiz 5 punkti), gan Dāvja Kurmja (3.).
Jau ir zināms, ka svētdien Nice līgas jaunās sezonas pirmajā mačā "Loko" rindās brauks Tarasenko, Lahti, Puodžuks, Jevgeņijs Kostigovs un Ljungs, pieteikts mačam arī Kurmis un jānosauc vēl tikai otru junioru, taču junioru daļā ir iespējamas arī pārmaiņas. Pēdējās pārmaiņas komandas sastāvā, nemainot starta numurus, drīkst veikt ne vēlāk kā 40 minūtes pirms mača sākuma.
Savu sastāvu nosaukusi arī Gņezno komanda, kuras rindās būs horvāts Jurica Pavličs un čehs Eduards Krčmaržs, kā arī pazīstamie poļi Miroslavs Jabloņskis, Marcins Novaks un Adrians Gala. Pagaidām nav pieteikti zviedri Kims Nilsons un (vai) Olivers Berntzons, tā ka pārmaiņas var gaidīt arī mājinieku rindās.