Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Timo Lahti un Ķasts Puodžuks paliek "Lokomotīvē"

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Timo Lahti un Ķasts Puodžuks paliek "Lokomotīvē"
Timo Lahti "Lokomotīves" rindās arī 2018. gada sezonā.

Pašreiz labākais somu spīdveja meistars Timo Lahti un viens Latvijas izlases pamatsastāva braucējiem Ķasts Puodžuks arī 2018. gada sezonā startēs Daugavpils "Lokomotīves" rindās Polijas Nice līgas čempionātā.

Aizvadītā sezona Timo Lahti bija pirmā Daugavpils komandas rindās un viņš kļuva par vienu no tās līderiem - 16 mačos soma rēķinā bija caurmērā 1,95 punkti vienā braucienā (savā mototrekā - 2,28 punkti) un vairāk nekā 9 punkti mačā. Labāki rādītāji bija tikai Maksimam Bogdanovam.
Lahti vēl pēc sezonas teica, ka "Loko" rindās varētu nepalikt tikai tad, ja būs pieņemams piedāvājums no kāda Ekstralīgas kluba. Pārrunas ar Ekstralīgas komandām bija, taču vienošanās acīmredzot netika panākta un Lahti savu vārdu turēja - viņš paliek "Lokomotīvē".
Līguma parakstīšana ar Lahti ir būtiska, jo pastāv diezgan liela varbūtība, ka komandu varētu pamest Bogdanovs (runā par Lodzas "Orzel"). Pašreiz "Loko" vēl ir līgumi ar visiem kluba junioriem, kā arī arī Jevgeņiju Kostigovu, kurš nākamagad vairs nebūs juniora statusā, un tagad arī ar Lahti. Šodien tika panākta vienošanās arī ar Ķastu Puodžuku, tā ka komandā paliek viens no tās ilggadējiem līderiem. Aizkulisēs runā, ka "Loko" rindās varētu atgriezties Vadims Tarasenko, kurš savulaik tieši mūsu klubā izauga par vienu no labākajiem junioriem Krievijā. Varētu notikt pārmaiņas arī kluba struktūrā un līdz ar to varētu mainīties komandas nosaukums - uz "Lokomotīve-Latgale".