Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Lokomotīve" cer apklusināt "Motoru"

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Polijas Nice spīdveja līgas mačā Daugavpils "Lokomotīve" šodien savā mototrekā uzņems līderi Ļubļinas "Speed Car Motor" komandu. Daugavpilieši uzvarēja divos iepriekšējos mačos un tagad cer apklusināt arī "Motoru".

Ļubļinas komanda četros mačos ir ieguvusi 7 punktus ("Loko" rēķinā - 4 punkti trijos mačos) un ir vienīgā, kas vēl nav piedzīvojusi zaudējumu Nice līgas čempionātā. Polijas devītās lielākās pilsētas komanda Daugavpilī ieradās spēcīgākajā sastāvā ar 2011. gada pasaules vicečempionu zviedru Andreasu Junsonu priekšgalā. Vēl Ļubļinas komandā ir viens no lielākajiem britu spīdveja talantiem 20 gadus vecais Roberts Lamberts, kurš pērn uzvarēja Eiropas junioru čempionātā, pieredzējušais Daniels Jeleņevskis, brāļi Roberts un Viktors Lamparti, kā arī pagājušā gada Austrāl;ijas čempions Sems Masterss. Viens no junioriem būs Viktors Lamparts, bet otrs kļūs zināms šodien (pēdējās izmaiņas sastāvā drīkst veikt 40 minūtes pirms mača).
"Lokomotīve" arī liks pretī savu pašreiz labāko sastāvu - Timo Lahti, Peteru Ljungu, Ķastu Puodžuku, Vadimu Tarasenko, Jevgeņiju Kostigovu, Oļegu Mihailovu un Artjomu Trofimovu.
Tikai katram aizvadot labu maču, iespējams uzvarēt visiem kopā. Pēdējo reizi savā starpā Daugavpilī abas komandas tikās 2014. gada sezonā un toreiz bija neizšķirts - 45:45.