Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Loko" pirmā uzvara jaunajā sezonā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Loko" pirmā uzvara jaunajā sezonā
Soms Timo Lahti nezaudēja nevienam no pretinieku komandas braucējiem un trijos braucienos atveda 8 no 9 iespējamajiem punktiem.

Pirmo uzvaru, gatavojoties Polijas Nice spīdveja līgas čempionātam, guva Daugavpils "Lokomotīves" komanda - vakar viesos ar 47:43 tika pārspēta Ostruvas komanda TŽ "Ostrovia".

Daugavpiliešu treneris Nikolajs Kokins mačam ar Ostruvas komandu nepieteica zviedru Peteru Ljungu un tas arī saprotams - zviedrs savu gatavību sezonai pārliecinoši apliecināja iepriekšējā mačā Gdaņskā, tāpēc šoreiz atkal tika vairāk ļauts braukt jaunajiem. Mājiniekiem arī nebija spēcīgākais sastāvs, tā ka abu komandu treneri vēl ir optimālā virknējuma meklējumos.
Pirmajā braucienā Timo Lahti un Jevgeņijs Kostigovs uzvarēja ar 4:2 un pārsvaru "Lokomotīve" neatdeva ne reizes. Pēc pirmajiem četriem braucieniem daugavpilieši bija vadībā ar 15:9, pēc desmit braucieniem tika panākts 10 punktu pārsvars un uzvara būtu krietni pārliecinošāka par 47:43, taču divus no trim pēdējiem trim braucieniem, kad mača liktenis jau bija skaidrs, mājinieki uzvarēja ar 5:1.
Visvairāk punktu "Loko" labā atveda Vadims Tarasenko - 10, pa 8 punktiem - Lahti (tikai trijos braucienos), Kostigovam (piecos braucienos), Ķastam Puodžukam (četros braucienos) un Oļegam Mihailovam (piecos braucienos), 4 punkti Dāvim Kurmim, viens punkts - Artjomam Trofimovam. Juniori kopā atveda 13 punktus.
Jau šodien tika aizvadīts pēdējais pārbaudes mačs - ar Poznaņas komandu.