Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Ļebedevam 8 punkti, ROW - tuvāk finālam

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ļebedevam 8 punkti, ROW - tuvāk finālam
Andžejs Ļebedevs vadībā.

Andžejs Ļebedevs bija viens no labākajiem Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā pusfinālmačā Ribņikas ROW komandas rindās un sekmēja neizšķirta iegūšanu Gņezno - 45:45. Pirms atbildes mača savā mototrekā ROW komanda spērusi soli tuvāk kārotajam finālam.

Pāris Mateušs Ščepanjaks/Andžejs Ļebedevs savos pirmajos trijos braucienos uzvarēja ar 5:1 un 4:2, kā arī vienreiz nobrauca neižškirti 3:3. Pēc četriem braucieniem viesi bija vadībā ar 14:10, četru punktu pārsvars ROW bija arī pēc 7 braucieniem, bet trīs braucienus pirms beigām - jau 37:35 Gņezno komandas labā. Pirms pēdējiem diviem braucieniem - 39:39. Pēdējam 15. braucienam ROW treneris Kžištofs Mrozka pieteica tieši Ščepanjaku un Ļebedevu. Sanāca 3:3 un 45:45 summā, jo nepārspēts pēdējā braucienā palika horvāts Jurica Pavličs, kurš mājiniekiem atveda 13 punktus piecos braucienos.
ROW sastāvā 12 punktu bija Ščepanjakam, pa 8 - Ļebedevam un Kacperam Vorinam, bet 6 - austrālietim Trojam Batčeloram.
Atbildes mačs - nākamsvētdien Ribņikā. Atgādināšu, ka Daugavpils "Lokomotīve" pirmajā pusfinālmačā savā mototrekā ar 43:47 piekāpās regulārā čempionāta uzvarētājai Ļubļinas komandai. Pašreiz lielākā daļa predz finālu starp Ribņikas un Ļubļinas komandām.