Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Loko" juniori ceturtie Ostruvā un ceturtie tabulā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

"Loko" juniori ceturtie Ostruvā un ceturtie tabulā
Labs sniegums Ostruvā Dāvim Kurmim (pa labi).

Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta 7. posmā Ostruvā ceturto vietu ieņēma Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa un tagad mūsu juniori ir ceturtie arī savas A grupas turnīra tabulā.

Šoreiz "Loko" trijnieku veidoja Artjoms Trofimovs, Dāvis Kurmis un Elvis Avgucevičs. Kurmis un Trofimovs vienā no braucieniem uzvarēja ar 5:1, taču vienreiz ar 1:5 arī zaudēja, vienreiz 4:2 uzvaru atveda Trofimovs un Avgucevičs, bet trīs braucienus mūsējie pabeidza neizšķirti - 3:3. Kopā - 19 punktu un 4. vieta posmā. Vairāk punktu ieguva Lešno (25), Zeļonaguras (22) un Vroclavas (21) Ekstralīgas komandu juniori.
Individuāli no mūsējiem visvairāk punktu Kurmim - 8 - un tas ir labi, jo šīs sezonas pirmā daļa Dāvim nav sekmīga, tāpēc laba braukšana Ostruvā ļoti palīdzēs pārliecības atgūšanai. Trofimova rēķinā - 7, Avgucevičam - 4 punkti.
A grupā "Lokomotīves" rēķinā ir 17 punktu un tas dod 4. vietu. Tikai par puspunktu vairāk ir Vroclavas komandai, bet pirmajās divās vietās ir Zeļonaguras un Lešno jaunie spīdvejisti.