Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Daugavpils "Lokomotīvi" pastiprina Peters Ljungs

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Daugavpils "Lokomotīvi" pastiprina Peters Ljungs
Pieredzējušais zviedrs Peters Ljungs šo spīdveja sezonu sāks Daugavpils "Lokomotīvē".

Daugavpils "Lokomot;īves" spīdveja komandu nepilnu nedēļu pirms Polijas Nice līgas čempionāta starta (ja to nepārcels laika apstākļi) pastiprinājis 35 gadus vecais zviedru motobraucējs Peters Ljungs.

2003. gada pasaules kausa ieguvējs Zviedrijas izlases rindās un 2015. gada Zviedrijas čempions "Elit Vetlanda" sastāvā joprojām ir ierindā un liek ar sevi rēķināties - pagājušajā sezonā Nice līgā Tarnuvas komandas rindās Ljungs caurmērā vienā braucienā atveda 2,06 punktus, bet caurmērā mačā - 8 punktus.
Pieredzējušais zviedrs ir izīrēts uz šo sezonu no Ekstralīgas komandas no Gožuvas un viņš krietni pastiprinās "Lokomotīves" pieaugušo braucēju rindas, kur pēc Maksima Bogdanova aiziešanas uz Lodzu, palika tikai soms Timo Lahti, Ķasts Puodžuks, Vadims Tarasenko un no junioriem pievienojās Jevgeņijs Kostigovs. Sezona solās būt ļoti spraiga, jo visas Nice līgas komandas ir nokomplektējušas spēcīgus sastāvus, un "Loko" bez vēl viena pieredzējuša braucēja būtu sarežģīti saglabāt vietu līgā. Tagad arī nebūs viegli tikt pirmajā četriniekā (pusfinālā) vai kaut sešiniekā (pirmais uzdevums), taču tagad vismaz soliņš ir nedaudz garāks (jāņem vērā arī iespējamie savainojumi).
Pirms Ljunga atnākšanas "Loko" bija pārliecinoši jaunākā komanda Nice Līgā - vidējais braucēju vecums bija 23,2 gadi.
Nice čempionāta pirmais mačs daugavpiliešiem paredzēts 8. aprīlī Gņezno, bet pirmais mačs mājās - 15. aprīlī ar vienu no galvenajiem līgas favorītiem Ribņikas ROW.