Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Daugavpils "Lokomotīves" juniors Trofimovs 7. vietā Noiknikā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Daugavpils "Lokomotīves" juniors Trofimovs 7. vietā Noiknikā
Artjoms Trofimovs jauno sezonu iesāka Vācijā.

18 gadus vecais Daugavpils "Lokomotīves" juniors Artjoms Trofimovs un ieņēma 7. vietu Lieldienu spīdveja sacensībās Noiknikas mototrekā Vācijā.

Sacensības ritēja pēc neparastas formulas, jo katrā braucienā startēja pa sešiem sportistiem, tad 12 labākie no 18 iekļuva pusfinālos, no kuriem pa trimn labākajiem - finālā.
Trofimovs pamatsacensībās uzvarēja savā pēdējā braucienā (5 punkti), pa reizei bija otrais, trešais un ceturtais, kopā savākdams 14 punktus. Pusfinālā - ceturtā vieta un kopā septītais. Par uzvarētāju otro gadu pēc kārtas kļuva jaunais dānis Andreass Līagers.
Cits "Loko" braucējs Vadims Tarasenko teicami aizvadīja Rifa Saitgarejeva piemiņas sacensīvas Ostruvā, kurās vietējais klubs tikās ar Krievijas spīdvejistu sastādīto komandu. Krievu motobraucēji uzvarēja ar 47:43, bet Tarasenko atveda 15 no 15 iespējamajiem punktiem.
Šonedēļ pirmos testa mačus Polijā pirms Nice līgas starta (jau nedēļas nogalē) paredzēts aizvadīt "Lokomotīves" komandai. Soms Timo Lahti jau ir piedalījies pirmajās sacensībās jaunajā sezonā, tagad brauca arī Tarasenko un Trofimovs, bet pārējie vēl ir bez sacensību prakses.