Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Timo Lahti uzvar Klopenburgā, Andžejs Ļebedevs - ceturtais

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Timo Lahti uzvar Klopenburgā, Andžejs Ļebedevs - ceturtais
Timo Lahti

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas somu braucējs Timo Lahti kļuva par "Night of the fight" sacensību uzvarētāju Klopenburgas mototrekā Vācijā, bet Andžejs Ļebedevs ieņēma 4. vietu.

Spēcīgā konkurencē (starp dalībniekiem bija dāņi Nīlss Kristians Iversens, Peters Kildemands un Mikels Behs, zviedrs Tomass H. Junasons, polis Rafals Okoņevskis, kā arī Vācijas izlases dalībnieki Kais Hukenbeks, Martins Smolinskis, Makss Dilgers, Tobiass Bušs un Renē Dedenss, čehs Matejs Kuss un citi) Timo Lahti pamatsacensībās ieguva 13 punktus un ieņēma pirmo vietu. Andžejs Ļebedevs ieguva 11 punktus un ierindojās otrajā vietā. Pirmie astoņi iekļuva pusfinālā un Lahti ar Ļebedevu līdz ar to bija katram savs pusfināls. Soms uzvarēja savā pusfinālā, bet otrais finišēja Smolinskis, savukārt Ļebedevs pusfinālā piekāpās tikai Iversenam un arī iekļuva finālā.
Izšķirīgajā braucienā uzvarēja Lahti, otrais - Smolinskis, trešais - Iversens un ceturtais - Ļebedevs. Andžejam jau šodien Nice līgas pirmais pusfināls Ribņikas ROW rindās pret Gņezno komandu.

     [+] [-]

, 2018-09-02 21:02, pirms 8 mēnešiem
Mekl︍︍ējat p︍uisi!
E︍s es︍︍mu L︍i︍︍y︍a︍︍, e︍s e︍smu 2︍1, ja︍utrs, sla︍ids u︍n na︍v pie︍ticīg︍s v︍isp︍ār))
F︍o︍to u︍n tālr︍uņa num︍urs a︍nke︍︍tā >︍>︍> 18pop.tk