Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Baltijas spīdveja līgas 2. posmā trijniekā tikai "Auseklis"

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Baltijas spīdveja līgas 2. posmā trijniekā tikai "Auseklis"
Visvairāk punktu no Latvijas spīdvejistiem Hāpajervi mototrekā atveda Ernests Matjušonoks.

Tikai vienai no trim Latvijas junioru komandām izdevās iekļūt trijniekā Baltijas spīdveja līgas 2. posmā Hāpajervi mototrekā Somijā - trešo vietu ieņēma Rīgas IK "Auseklis", kas šoreiz piedalījās ar starptautisku duetu.

Pirmo vietu ar 27 punktiem ieņēma somu klubs "Ankkurit", pa 22 punktiem sakrāja cits somu klubs "Kojotit" un Rīgas IK "Auseklis", bet papildbraucienā par otro vietu Anti Vuolass pārspēja Timi Salonenu. Ričards Ansviesulis "Ausekļa" labā atveda 12 punktus, bet Salonens - 10 punktus. Anti Vuolass bija rezultatīvākais starp visu komandu braucējiem - 16 punkti.

Daugavpils "Jaunība" ar 16 punktiem (Ernests Matjušonoks 13 un Aleksejs Pilacs 3) ieņēma 4. vietu, bet "Jaunība - 2 ar 9 punktiem šoreiz tikai 6. vietā (Māris Streļcovs 7, Artjoms Juhno 2).

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem par līderi kļuva "Ankkurit" - 18 punktu, ar 16 punktiem seko "Jaunība" un ar 13 - IK "Auseklis". Šodien Vārkausas mototrekā - 3. posms.

125 kub.cm klasē 3. vietu finālā ieņēma Damirs Fiļimonovs.

     [+] [-]

, 2020-08-02 11:40, pirms 3 dienām
Kaut kur var redzēt?