Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

"Loko" junioriem sliktākais posms

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Savu šosezon sliktāko posmu Polijas junioru spīdveja komandu čempionātā aizvadīja Daugavpils "Lokomotīves" trio - tikai 13 punkti uz trim Lešno mototrekā un tikai 7. vieta, kas praktiski sagrauj cerības iekļūt finālā.

"Loko" pārstāvēja tas pats trio, kas bija iepriekšējā pusfināla posmā Gožuvā - Artjoms Trofimovs, Dāvis Kurmis un Ernests Matjušonoks (Oļegs Mihailovs, izrādās, pēdējos divus Nice līgas mačus "Lokomotīves" rindās aizvadīja ar savainotu elkoni, tāpēc viņš nepiedalījās, turklāt sacensību pieredzi jāgūst tiem, kuri netiek lielās komandas sastāvā). Kāds no mūsējiem uzvarēja tikai vienā braucienā un tas bija jaunākais no mūsu trio - 16 gadus vecais krāslavietis Matjušonoks, kura rēķinā arī visvairāk punktu - 5. Pa 4 pun ktiem atveda trofim ovs un Kurmis, pa reizei Trofimovs un Matjušonoks savos braucienos tika diskvalificēti.
Rezultāts negatīvs, bet jebkurā gadījumā iegūta laba pieredze, jo jau pēc nepilna mēneša - 1. septembrī - Daugavpilī risināsies Eiropas junioru izlašu fināls, kurā Latvijas junioru izlasei pretī stāsies spīdveja lielvalstu Polijas, Dānijas un Zviedrijas labākie jaunie spīdvejisti.