Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejs Ļebedevs izvelk Eskilstūnai uzvaru

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Andžejs Ļebedevs izvelk Eskilstūnai uzvaru
Andžejam Ļebedevam labs mačs Elitserien čempionātā pirms Eiropas čempionāta 3. finālposma.

Pēc neveiksmīga mača svētdien Polijas spīdveja Ekstralīgā (tikai 2 punkti trijos braucienos Gožuvā) atkal sekmīgu maču Zviedrijas Elitserien čempionātā aizvadīja Andžejs Ļebedevs - tieši viņam ir lielākie nopelni "Smederna" komandas uzvarā savā mototrekā pār "Lejonen Gislaved" ar 47:43.

Minētajā svētdienas mačā Gožuvā daugavpilietis nekādi nespēja pielāgoties vietējam mototrekam, kurā brauca pirmo reizi karjerā. Tiesa, Vroclavas "Betard Sparta" tik un tā uzvarēja ar 49:41 (lielisks bija čehs Vāclavs Miliks - 14 punkti no 15 iespējamajiem) un nostiprinājās pirmajā vietā Ekstralīgā. Neveiksmīgi Andžejam sākās arī mačs Eskilstūnā, taču tā turpinājumā tieši viņš kļuva par savas komandas galveno vilcēju.
Pirmajā braucienā Ļebedevs finišēja ceturtais un pārī ar dāni Mihaelu Jepsenu Jensenu zaudēja ar 1:5. Savā nākamajā braucienā Andžejs bija otrais, taču pāris atkal zaudēja - 2:4. Toties tad Ļebedevs guva trīs uzvartas pēc kārtas - vispirms viņš uzvarēja 10. braucienā, bet tad divreiz pēc kārtas pārspēja 2012. gada pasaules čempionu austrālieti Krisu Holderu, turklāt tas notika abos pēdējos braucienos, kuros arī izšķīrās mača liktenis. 14. braucienā Ļebedevs un slovēnis Matejs Žagars (šoreiz kopā tikai 4 punkti) atveda 4:2, palielinādami mājinieku pārsvaru līdz 44:40. Pēdējā braucienā viesi vēl varēja panākt neizšķirtu, taču Ļebedevs neļāva to izdarīt, atkal pieveikdams Holderu. Pārinieks polis Gžegožs Valaseks bija ceturtais - 3:3 un 47:43 visā mačā.
Summā Ļebedevam 11 punktu un viņš bija rezultatīvākais savā komandā. Viesiem 14 punktus atveda austrālietis Rohans Tangeits, bet 13 - Andžeja kluba biedrs no Vroclavas "Betard Sparta" un pašreizējais junioru pasaules čempionāta līderis Maksims Drabiks.
Žēl, ka Eskilstūnas komandai neizdevās iegūt bonuspunktu (vajadzēja uzvarēt ar 7 punktu pārsvaru), jo tagad iekļūšana četriniekā jeb pusfinālā ir diezgan problēmātiska - divas kārtas pirms regulārā čempionāta beigām Eskilstūnas komanda ir 5. vietā un no 4. vietas to šķir 4 punkti.
Jau sestdien Hallstavikas mototrekā Zviedrijā risināsies Eiropas čempionāta 3. finālpoms. Pēc diviem finālposmiem līderis ir Andžejs Ļebedevs.

     [+] [-]

, 2017-08-02 09:14, pirms 2 gadiem
Jātur īkšķus par Andžeju, cerams kā pēdējā "gonka" ir atgriezusi pārliecību

     [+] [-]

, 2017-08-02 15:07, pirms 2 gadiem
Es bik nesapratu - Andžejs startē gan Polijā, gan Zviedrijā ? Divas komandas sanāk ??

     [+] [-]

, 2017-08-02 19:55, pirms 2 gadiem
Pēc Polijas līgas noteikumiem drīkst startēt pat 3 līgās.
Pārējām līgām ir samērā "pie kājas"