Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Unikāla iespēja sacensties ar brāļiem Grjaziniem minirallijā ''Latvija 2018''

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Unikāla iespēja sacensties ar brāļiem Grjaziniem minirallijā ''Latvija 2018''
Foto: Jānis Asaris

Vēl tikai dažas dienas ir atlikušas, lai paspētu pieteikties minirallijam “Latvija”, kas norisināsies Biķernieku trasē 3. novembrī un noslēgs šī gada autosporta sezonu standarta automobiļiem.

Jāatgādina, ka minirallijs ir patiešām demokrātisks autosporta veids – tajā var startēt gan ar savu “ielas” auto, gan sporta automašīnu.

Savu dalību jau paspējuši pieteikt vairāk nekā 50 dalībnieku – gan ekipāžu, kuras startējušas visos šī gada minirallija kausa izcīņas posmos, gan tādas, kuras trasē manītas pirms ilgāka laika.

Šodien minirallija “Latvija 2018” dalībnieku sarakstam ir pievienojušās arī divas brāļu Grjazinu ekipāžas. Nikolajs Grjazins, kurš pirms divām nedēļām savu sasniegumu klāstu papildināja ar skaistu uzvaru Eiropas rallija čempionāta sacensībās “Rally Liepāja”, Biķerniekos startēs kopā ar pazīstamo stūrmani Andri Mālnieku.

Savukārt Vasilijs Grjazins, kura vārds pēdējā laikā vairāk saistāms ar nozīmīgiem panākumiem rallijkrosā, sev blakus minirallijā sēdinās Annu Grjazinu.

Minirallija “Latvija 2018” trasi veidos seši ātrumposmi, kas izvietoti leģendārajā Biķernieku trasē, kur pirmās ekipāžas plānotais starta laiks būs 11:20.

Bez jau ierastajām ieskaites grupām minirallijā “Latvija 2018” dalībniekiem būs arī iespēja sacensties vēl divās papildus klasēs. VIP&OPEN klasē piedalīsies rīkotāja uzaicinātie sportisti ar ielas vai sporta automašīnām, kā arī rallija vai rallijsprinta sporta automašīnas, kurām ir izsniegta Sporta automašīnas tehniskā pase. Historic OPEN vērtējumā sacentīsies sportistiem, kuru rīcība ir automašīnas ar un bez drošības karkasiem, kuras ražotas pirms 1997.gada.

Sacensību rīkotājs Jānis Krastiņš: “Šogad mūsu valsts svin savu gadsimta jubileju un arī mums ir neliels mērķis – minirallijā apvienot 100 dalībniekus. Bez tam, tiek plānots, ka mēs visi kopā, 3. novembrī plkst. 11:00 par godu mūsu Latvijai uz Biķernieku trases starta taisnes uztaisīsim 100 ekipāžu grupas foto”.

Minirallija “Latvija 2018” NOLIKUMS un pieteikušos DALĪBNIEKU SARAKSTS

Piesaki savu ekipāžu minirallijam “Latvija 2018” ŠEIT

Informāciju sagatavoja:
Dace Janova,
minirallija “Latvija 2018” informatīvas komunikācijas vadītāja