Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Lēbs: "Nezinu, vai varu konkurēt ar Tanaku, Noivilu un Ožjē"

Juris Grīns
Juris Grīns

Lēbs: "Nezinu, vai varu konkurēt ar Tanaku, Noivilu un Ožjē"
Sebastjēns Lēbs. Foto: wrc.com

Pēc ilgāka pārtraukuma šonedēļ Spānijā uz pasaules rallija čempionāta sacensību starta atkal redzēsim vecmeistaru Sebastjēnu Lēbu, kurš aizvadīs trešo no šogad plānotajiem trim posmiem “Citroen” rūpnīcas komandas sastāvā. Deviņkārtējais WRC čempions Spānijas posmā savulaik uzvarēja astoņas reizes pēc kārtas.

No 25. līdz 28. oktobrim notiekošajā Spānijas rallijā sportistiem būs jābrauc gan pa grants segumu, gan asfaltu. Pēdējo reizi Lēbs šeit startēja 2012. gadā, kad arī guva uzvaru, tomēr tagad sportists nesola, ka spēs konkurēt ar pasaules čempionāta līderiem Tjeri Noivilu, Sebastjēnu Ožjē un Otu Tanaku.

“Līmenis šobrīd ir pārāk augsts, lai es varētu apsolīt, ka spēšu sacensties ar trim titula pretendentiem, bet ceru, ka vairāk vai mazāk būšu spējīgs pabraukt līdzīgā ātrumā,” saka Lēbs.

44 gadus vecais sportists, kurā tagad pamatā nodarbojas ar rallijkrosu, šogad startēja arī Meksikas un Korsikas WRC posmos, spēja pierādīt, ka var cīnīties par uzvaru, bet abas reizes nespēja bez kļūdām nobraukt līdz galam, līdz ar to šosezon vēl nav finišējis pirmajā vietā.

“Pēc tam, kad gan uz Meksikas grants, gan Korsikas asfalta spēju sasniegt labus rezultātus ātrumposmos, šoreiz man patikt aizvadīt visu ralliju bez jebkādām kļūdām,” mērķi noformulē Lēbs. “Divas dienas veicu testus, kuros gāja labi. Tagad tikai no manis atkarīgs, vai varēšu visus puzles gabaliņus salikt kopā. Ja pirmajā dienā būs sauss laiks, jāizmanto viss, ko sniegs izdevīgā starta pozīcija, jo tieši pirmajā dienā bieži notiek dažādi atgadījumi, ņemot vērā, ka uz ceļa mēdz būt daudz grūti saskatāmu akmeņu.”

Lēbs sacensībās startēs ar to pašu “Citroen C3 WRC” sacīkšu auto, kas pirms gada Spānijas rallijā atnesa uzvaru Krisam Mīkem.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati