Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Peters Solbergs atklāj nākotnes plānus

Juris Grīns
Juris Grīns

Peters Solbergs atklāj nākotnes plānus
Peters Solbergs. Foto: Volkswagen Motorsport

Norvēģu autosportists Peters Solbergs apstiprinājis, ka arī 2019. gada sezonā turpinās startēt pasaules rallijkrosa čempionātā, par spīti slimībai, kas braucēju nomoka kopš pagājušā gada.

Pērn pēc Latvijas posmā piedzīvotās avārijas, kurā tika lauztas divas ribas un atslēgas kauls, Solbergam tika atklāta plaušu slimība Sarkoidoze, kā rezultātā viņš gandrīz bija spiests pārtraukt karjeru.

Šogad Solbergs izteicās, ka ir jāapsver, kurš varētu kļūt par viņa aizvietotāju “PSRX Volkswagen Sweden” komandā, ja gadījumā pats vairs nevarēs piedalīties sacīkstēs, taču tagad apstiprinājis, ka tas nebūs nepieciešams.

“Nākamgad es turpināšu startēt,” viņš saka. “Mans ir nākotnes plāns un cerams, ka tas sakritīs ar “Volkswagen” plānu. Šobrīd veicam pārrunas un gribam panākt ilgtermiņa stabilitāti.”

Tāpat Solbergs apstiprina, ka kļūs par šobrīd “Volkswagen” rūpnīcas atbalstītās “PSRX” vienības vadītāju, kad būs noslēdzis sportista karjeru.

“Tāds ir mans plāns,” Solbergs atklāj. “Domāju, ka savā nākamajā lomā man jāpalīdz attīstīt pilotus, kas pēc tam varētu kļūt par pasaules čempioniem. Nodrošināt panākumu turpināšanos, domāju, tas būs mans darbs.”

Šogad par pasaules čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva “PSRX Volkswagen Sweden” komandas pilots Johans Kristofersons, kamēr pats Solbergs šobrīd turpina cīņu par otro vietu kopvērtējumā, neskatoties uz sarežģījumiem ar veselību.

Izmantotie resursi:
4rati - 4rati