Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

"Citroen" Biķernieku trasē prezentē jauno rallijkrosa auto

Juris Grīns
Juris Grīns

"Citroen" Biķernieku trasē prezentē jauno rallijkrosa auto
Foto: STARD

Rīgā, Biķernieku trasē, kur šīs nedēļas nogalē norisināsies pasaules rallijkrosa čempionāta piektā un sestā posma sacensības, notikusi jaunā "Citroen C3 ERX" elektriskā sacīkšu auto prezentācija.

Sacīkšu spēkratus “Project E” seriālam piegādā Manfrēda Štola uzņēmums STARD. Mašīnas iespējams aprīkot ar dažādām virsbūvēm.

Šis auto tapis ar “Citroen Racing” atbalstu un tajā par 80% izmantotas komponentes no “Citroen Cr R5” rallija mašīnas, kamēr elektriskās piedziņas sistēma ir STARD radīta. Sākotnēji ar to bija plānots startēt jau Zviedrijas posmā, bet debiju nācās pārcelt uz sacensībām Latvijā.

Ar "Citroen C3 ERX" spēkratu šonedēļ "Projekt E" seriāla ietvaros uz starta stāsies francūzis Sirils Reimons. Viens no viņa pretiniekiem būs Jānis Baumanis, kurš arī aizvadīs cīņu elektrisko spēkratu klasē, braucot ar "Ford Fiesta".

Šosezon “Project E” klasē posmus vēl plānots aizvadīt Rīgā, kā arī Beļģijā un Vācijā.