Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Ziemai neatbilstošu laikapstākļu dēļ tiek atcelts Lietuvas rallija čempionāta 1.posms

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Ziemai neatbilstošu laikapstākļu dēļ tiek atcelts Lietuvas rallija čempionāta 1.posms
Giedrius Notkus. Foto: Winter Rally

Ziemai neatbilstošu laikapstākļu dēļ tiek atcelts Lietuvas rallija čempionāta 1.posms ''Winter Rally 2020'' , kam bija jānotiek 24.-25.janvārī.

Kā ziņo Lietuvas rallija čempionāta ''Winter Rally 2020'' organizatori, tad Lietuvas čempionāta pirmais posms, kam bija jānotiek 24.-25.janvārī, tiek atcelts. Organizatori raksta, ka pēc ilgām konsultācijām ar meteorologiem tika noskaidrots, ka tuvākajā laikā laikapstākļi nebūs tādi, lai varētu aizvadīt ziemas ralliju.

Organizatori piebilda, ka pārcelt ralliju uz citu laiku ir ļoti riskanti, tāpēc tika pieņemts šo ralliju atcelt, nevis pārcelt uz vēlāku laiku (Piemēram, februārī plānots aizvadīt gan Zviedrijas WRC posmu, gan divus rallijus Latvijā).

''Līdz pēdējam datumam mēs smagi strādājam un gaidījām brīnumu – salu. Taču laikapstākļi ir neparedzami. Tas nav liels zaudējums organizatoriem. Tas ir zaudējums sportistiem, skatītājiem un visai rallija sabiedrībai,'' teikts organizatoru paziņojumā.

Pagājušajā gadā šajā rallijā, kuru apmeklēja ap 20 000 skatītāju, uzvaru izcīnīja čehu pilots Jaroslavs Orsāks (''Ford Fiesta R5''), kurš par 10,2 sekundēm apsteidza Vaidotu Žalu un Andri Mālnieku (''Škoda Fabia R5'').

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed
https://www.facebook.com/WinterRall...