Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Latvieši startēs Lietuvas autokrosa čempionātā

Juris Grīns
Juris Grīns

Latvieši startēs Lietuvas autokrosa čempionātā
Intars Grandāns. Foto: publicitātes

Svētdien Lietuvā, Šakjai trasē startēs Lietuvas autokrosa čempionāts, kas būs arī Baltijas bagiju B1600 kausa pirmais posms. Pašlaik Baltijas ieskaitē vienīgais no Latvijas pieteikts Intars Grandāns. Lietuvas Mini bagiju klasē trīs mūsējie.

Šonedēļ publicētajā dalībnieku sarakstā Baltijas kausam no mūsējiem pieteikts vienīgi Grandāns, kā arī viens igauņu braucējs Janars Kadaks. Pārējie astoņi – lietuvieši. Desmit dalībnieku sastāvs klases pirmajam posmam ir cienījams rādītājs.

Intars pērn Baltijas kausā guva trešo vietu, kas kļuva reāla līdz ar uzvaru pēdējā posmā Lietuvā. Interesanti, ka pirmās divas vietas guvušie igaunis Ivo Sults un lietuvietis Andrjus Lugausks pašlaik dalībnieku sarakstos nav atrodami.

Lietuvas čempionāta Mini bagiju klasē trīs Latvijas braucēji – Brenguļos startējušie Emīls Mirošņiks un Jānis Kozlovskis, un Biķernieku NEZ Kroskartu cīņā braukušais Linards Jasons. Viņiem pretī stāsies mājinieki Daugirds un Ažuols Dungvecki un Lēja Vareikaite.

Izmantotie resursi:
Autocross.lv