Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

WRC rallija leģenda Markuss Gronholms ar ''Toyota Yaris WRC'' startēs Zviedrijas rallijā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

WRC rallija leģenda Markuss Gronholms ar ''Toyota Yaris WRC'' startēs Zviedrijas rallijā
Markuss Gronholms
Foto: autosport.com

Divkārtējais pasaules rallija čempions (WRC) Markuss Gronholms startēs Zviedrijas WRC rallijā, kur sportista rīcībā būs ''Toyota Yaris WRC'' automašīna. Rallijs notiks no 14. - 17.februārim.

Gronholms, kurš līdz šim Zviedrijas WRC startējis 16 reizes, spējot izcīnīt piecas uzvaras, nestartēs kā ''Toyota Gazoo Racing'' rūpnīcas komandas pilots, bet gan atsevišķi. Viņa stūrmanis būs Timo Rautiainens, ar kuru Gronholms kopā startējis visu savu karjeru.

Jau pagājušajām gadā Gronholms bija tuvu tam, lai savā 50 gadus jubilejā startētu Zviedrijas WRC, taču toreiz tas nenotika.

''Šajā rallijā izbaudīšu savu dzimšanas dienas dāvanu lieliskajos Zviedrijas WRC rallija ceļos,'' saka Markuss Gronholms. ''Man ir daudz neaizmirstamu atmiņu no šī rallija, kurā es arī 2000.gadā izcīnīju savu pirmo WRC uzvaru. Tagad man būs vēl viena iespēja startēt šajā rallijā. Man kā rallija braucējam ir pārāk liels vecums, tāpēc arī braukšu attiecīgā tempā. Taču mana starta pozīcija būs laba, jo startēšu aiz pārējiem, tāpēc domāju, ka mēs varētu arī pārsteigt.''

Pirms rallija Gronholms aizvadīs testus, lai pirms starta būtu labas sajūtas ar sev nezināmo auto. Tāpat sportists piebilda, ka regulējumus atstās ''Toyota Gazoo Racing'' komandas pārziņā.

Tikmēr komandas boss un Gronholma bijušais konkurents Tomijs Makinens piebilda, ka Gronholms varētu būt ļoti ātrs, it sevišķi šajā rallijā, kas viņam ļoti patīk.

Izmantotie resursi:
Autosport