Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Latviešu SRT komandas pilots izcīna otro vietu ledus rallijkrosa sacensībās

Latviešu SRT komandas pilots izcīna otro vietu ledus rallijkrosa sacensībās

Pēdējā posma trīs ātrākie braucēji
Foto: www.rallyx.se

Latviešu komandas ''Sports Racing Technologies” pilots Vasīlijs Grjazins sezonas noslēdzošajā ledus rallijkrosa sacīkšu seriāla ''RallyX On Ice'' posmā izcīnīja otro vietu.

Šis bija ledus rallijkrosa sacīkšu seriāla ''RallyX On Ice'' noslēdzošais posms. Atgādināsim, ka pirmajā posmā Grjazins finišēja piektajā vietā, bet otrajā posmā SRT sportists palika ceturtajā vietā.

Šajā noslēdzošajā posmā Grjazinam izdevās izcīnīt augsto otro vietu, piekāpjoties vien Aleksandram Vestlundam.

''Jā, mēs to paveicām un izcīnījām otro vietu. Tas bija smagi. Uzvarēju visus priekšbraucienus, kā arī pusfinālu. Finālā sešu apļu garumā cīnījos ar vienu no čempionāta līderiem. Sezonas kopvērtējumā palikām ceturtie,'' pēc finiša teica Vasīlijs Grjazins.

Par ledus rallijkrosa sacīkšu seriāla ''RallyX On Ice'' čempionu kļuva Mičels De Jongs, kurš sakrāja 37 punktus, bet Grjazins ar 22 punktiem izcīnīja ceturto vietu. Viņa jaunākais brālis Nikolajs, startējis vienā posmā, kopvērtējumā palika 14.

Kā ziņo SRT komanda, tad vispirms tiks savests kārtībā auto, pēc kā komanda un pilots sāks gatavoties vasaras sezonai.

Kopvērtējums:

V.PilotsPunkti
1.Mitchell De Jong37
2.Alexander Westlund33
3.Sondre Evjen25
4.Vasily Gryazin22
5.Oscar Solberg14
.........
14.Nikolay Gryazin5

Tev jābūt autorizētam,