Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Jānis Baumanis: "Sezonas mērķi esam izpildījuši"

Juris Grīns
Juris Grīns

Jānis Baumanis: "Sezonas mērķi esam izpildījuši"
Jānis Baumanis. Foto: Tom Banks

Vasarīgajā un siltajā Keiptaunā pielikts punkts 2019. gada pasaules rallijkrosa čempionāta sezonai. "SABAT World RX of South Africa" latvietis Jānis Baumanis aizsniedzās līdz pusfinālam, kas ļāva sezonas kopvērtējumā ierindoties sestajā vietā.

Trešajā kvalifikācijas kārtā Baumanis startēja kopā ar diviem titula kandidātiem, Timiju un Kevinu Hanseniem. Latviešu sportists aizvadīja piedzīvojumiem un kontaktiem bagātu pirmo pagriezienu, tomēr prata iekārtoties trešajā pozīcijā. Hansenu "Peugeot" automašīnas izrādījās nenoķeramas, tomēr Jānis saglabāja mieru un pārliecinoši veica savu braucienu, izcīnot sesto vietu kopējā ieskaitē.

Sezonas pēdējā kvalifikācijas braucienā Baumanis lieliski izmantoja Gerlēna Šišerī un Timura Timerzjanova savstarpējo cīņu, lai iesprauktos starp abiem konkurentiem. Pēc džokera apļa Baumanis samazināja Timerzjanova pārsvaru un tika viņam garām, kad krievu sportists veica savu džokera apli. Šišerī pamattrasē atgriezās tieši priekšā Jānim. Abi sportisti saglabāja savas pozīcijas līdz finišam. Ceturtajā kvalifikācijā Baumanim septītā vieta braucienā, kas ļāva uz šo pozīciju pakāpties arī četru braucienu summā.

Pusfināls tika uzsākts no otrās starta rindas, blakus Timerzjanovam. Pēc laba starta no Jāņa puses, abi sportisti nesadalīja trasi un Baumaņa sezona noslēdzās jau pusfināla pirmajā aplī. Dienvidāfrikas Republikā Baumanis ieguva 11 punktus un sezonas kopvērtējumā ar 137 punktiem izcīnīja sesto vietu.

"Cīņa pirmajos pāris pusfināla pagriezienos bija laba un man izdevās izpildīt to, ko vēlējos," atzina Jānis Baumanis. "Pēc sitiena no Timerzjanova mašīnai tika salauzts priekšējais spigots un cīņa bija noslēgusies. Neskatoties uz to, esmu apmierināts ar sezonu. Esam bijuši gan augšā, gan lejā, tomēr izpildījām sezonas mērķi, iekļūstot pusfinālā visos posmos. Arī iekļūšana piecos finālos uzskatāms par labu rezultātu. Protams, vienmēr gribas labākus rezultātus, bet tāds tas rallijkross ir. Diemžēl nesanāca noslēgt pēdējo posmu ar lielu "plus" zīmi, tomēr liels paldies visiem atbalstītājiem, sponsoriem, līdzjutējiem, ģimenei un visiem pārējiem, kas iesaistījās. Cīņas turpinās!"

     [+] [-]

, 2019-11-11 06:39, pirms gada
Es teiktu, ka vajadzētu būt nepadarītai darba sajūtai. 6. vietu neizcīnija, to ieguva, jo nenosargāja Timuru. Sezonas beigās rezultāti buksēja. Es nebūtu apmierināts.

     [+] [-]

, 2019-11-11 13:53, pirms gada
Neiekļūt no 15 dalībniekien 1/2 būtu stipri jāpaceņšās ...