Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

JWRC līderis Sesks: "Šī bija notikumiem pārbagāta sacensību nedēļas nogale"

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

JWRC līderis Sesks: "Šī bija notikumiem pārbagāta sacensību nedēļas nogale"
Sesks/Francis. Foto: M-Sport Media

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis Pasaules rallija čempionāta Sardīnijas posmā JWRC ieskaitē finišēja trešie un saglabāja līderpozīcijas Pasaules Junioru rallija čempionāta kopvērtējumā.

Piektdien sportisti sacensības uzsāka veiksmīgi, taču pusass defekta dēļ Sesks/Francis bija spiesti izstāties ceturtajā ātrumposmā, divus ātrumposmus pirms sacensību pirmās dienas noslēguma. Tehniskas problēmas ekipāžu vajāja arī otrajā sacensību dienā, taču sasniegtais rezultāts par to nelika manīt – Sesks/ Francis uzvarēja piecos no sešiem ātrumposmiem, kas ļāva pakāpties uz trešo pozīciju.

“Lai arī pirmā sacensību diena nebija iepriecinoša, otrajā dienā braucām ar mērķi uzvarēt katru ātrumposmu, lai sakrātu maksimāli iespējamo punktu skaitu kopvērtējumam,” skaidroja Sesks.

Sacensību noslēdzošās dienas trijos ātrumposmos ātrākais bija soms Sami Pajari, bet Sesks/Francis otrie, kas rallija noslēgumā ļāva kāpt uz sacensību pjedestāla trešā pakāpiena un saglabāt līderpozīcijas Pasaules Junioru rallija čempionāta kopvērtējumā.

Sesks/Francis Sardīnijas posmā izcīnīja divdesmit vienu punktu, kas kopumā viņiem dod sešdesmit astoņus ieskaites punktus un desmit punktu pārsvaru pār tuvāko sāncensi Tomu Kristensonu.

“Šī bija notikumiem pārbagāta sacensību nedēļas nogale, kurā netrūka arī tehnisku izaicinājumu, un to risināšanā neatsveramas bija Renāra Franča prasmes. No četriem Pasaules Junioru rallija čempionāta posmiem tiek vērtēti trīs labākie, tāpēc esam gandarīti, ka visi ir aizvadīti ar labu rezultātu un droši varam doties uz noslēdzošo sezonas ralliju Iprā. Beļģijas taktiku apcerēsim turpmākās desmit dienas pašizolācijā,” komentēja Sesks.

Noslēdzošais Pasaules Junioru rallija čempionātā posms Beļģijas rietumos, Iprā notiks pēc mēneša – no 19. līdz 22.novembrim.

JWRC kopvērtējums:

V.PilotsPunkti
1.M.Sesks68
2.T.Kristensson58
3.S.Pajari54
4.F.Zaldivar34
5.M.Pollara19
6.K.Torn18

Informāciju sagatavoja:
Ieva Hmieļevska

     [+] [-]

, 2020-10-12 06:31, pirms 2 mēnešiem
Briest viens no lielākajiem sasniegumiem Latvijas autosportā. Cik sapratu, finanses varēja arī nebūt, lai kas tāds realizētos, bet ceru, ka ar to problēmas nebūs, ko arī novēlu. Malači!