Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Sestdien plānotajām folkreisa sacīkstēm Vecpilī dota zaļā gaisma

Sestdien plānotajām folkreisa sacīkstēm Vecpilī dota zaļā gaisma

Foto: Kaspars Cikmačs, 4rati.lv

Folkreiss

Nolemts, ka sestdien, 14. janvārī Vecpils autotrasē tiks dots starts LAF Folkreisa Ziemas kausam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausam - sacīkstes notiks! Autokrosa klasei riepu izvēle brīva, kas nozīmē, ka sportisti drīkst izmantot arī radžu riepas.

Lai gan tuvākajās dienās šā brīža sals atkāpsies, gaidāmais mini-atkusnis nepaspēs nodarīt ļaunumu. Tāpēc rīkotāji dod zaļo gaismu sacīkstes norisei.

Plašākās diskusijas izraisījās par riepu veidu autokrosam. Vairākums gan portāla "Autocross.lv" komentāros, gan privātās sarunās nosvēra svaru kausus par labu radžu riepām.

Tomēr, tā kā daļa no radžu riepu atbalstītājiem vēl nav dalībnieku sarakstā, varbūt bezradžu braucējiem ir vērts piedalīties – izklaide un potenciāli veiksmīgs rezultāts arī šādā situācijā ir iespējams.

Pieteikšanās bez nolikumā paredzētajām sankcijām gan folkreisam, gan krosam noslēdzas šodienas, 11. janvāra vakarā.

Izmantotie resursi:
Autocross.lv

Tev jābūt autorizētam,