Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Video: Okeāns aprij Dakaras rallija dalībnieka mašīnu

Visai neparasta neveiksme Dakaras rallijā piemeklējusi Jazīda Al Radži ekipāžu. Kamēr visbiežāk problēmas sportistiem rodas dažādos neceļos vai kāpās, šajā gadījumā negadījums noticis okeāna piekrastē. Al-Radži pilotētais "Mini" spēkrats acīm redzot brauca par tuvu ūdenim, nokļuva tajā, okeāns mašīnu "sagrāba" un nevēlējās laist atpakaļ trasē.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-01-12 11:18, pirms gada
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze ir spējīga veikt aizdevumu no nepieciešamās summas un ar nosacījumiem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies