Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Latvijas rallija čempions Andis Neikšāns liek punktu autosportam

Latvijas rallija čempions Andis Neikšāns liek punktu autosportam

Andis Neikšāns

Latvijas rallija čempionāts

Ar negaidītu paziņojumu otrdien klajā nācis bijušais Latvijas rallija čempions Andis Neikšāns, kurš portālam Sportacentrs.com atklāja, ka pārtrauc darboties autosportā.

Andis Neikšāns vairāk nekā pusdzīvi pavadījis autosportā, kur pēdējos gados viņš bija redzams rallijā. Pēc tam, kad sportists kā pilots noslēdza savu rallija karjeru, viņš pievērsās trenera darbam un izveidoja savu ''Dynamic Sport'' komandu. Šajā komandā brauca ne tikai latviešu braucēji, bet arī citu valstu sportisti, kuri gan īrēja auto, gan arī smēlās zināšanas no Neikšāna.

Diemžēl otrdien Neikšāns paziņoja, ka ''Rally Alūksne'' būs pēdējās sacīkstes ''Dynamic Sport'' komandai, jo turpmāk šāda komanda vairs nebūs.

''Šis Alūksnes rallijs būs noslēdzošais, jo pēc tam mēs beidzam pastāvēt. Savu ''BMW M3'' un ''Mitsubishi Evo X'', ar ko turpinās braukt klients Aleksandrs Mihailovs, došu Māra Neikšāna ''Neiksans Rally Sport'' komandai, kura apkalpos šo auto,'' portālam Sportacentrs.com stāsta Andis Neikšāns.

''Jau ilgāku laiku komandai meklēju vadītāju, jo pašam vairāk negribas un nav vairs tas aicinājums darboties ar pilnu atdevi. Autosportā esmu pavadījis vairāk nekā pusdzīvi, taču pēdējā laikā ir zudusi interese par šo visu, tāpēc arī tika pieņemts šāds lēmums. Kad vēl kaut ko varēja nopelnīt, tikmēr mēs pastāvējām, taču tagad, kad darbojamies pa nullēm, tas vairs nav vajadzīgs.''

Andis stāsta, ka šobrīd viņš grib darīt citas lietas. ''Lai arī lēmums ir nopietns, es nepārdzīvoju. Šobrīd man ir laba sajūta, jo zinu, ka esmu daudz ko sasniedzis un ieguvis. Daudzus gadus darīju to, kas man bija jādara, bet tagad, ieklausoties iekšējai sajūtai, ir jādara kaut kas cits, ir jāapstājas,'' turpina Andis, kurš piebilda, ka šobrīd viņš grib turpināt celt māju, pirti, kā arī vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni.

Jautāts, ko Andis, kurš nesen apprecējās, darīs turpmāk, bijušais sportists piebilda, ka viņš turpinās darboties autokrāsošanā, kur tiek krāsotas gan ielas, gan arī sporta mašīnas. Viņa klienti ir SRT, Māra Neikšāna komanda, Pro Racing u.c.

     [+] [-]

, 2017-01-11 12:53, pirms gada
Jaa, ka LMT atbalsts pajuka ,ta viss beidzaas, zeel. labi gan, ka Maris vel turas!

Tev jābūt autorizētam,