Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Jonasa komandas biedrs Jasikonis pēc kritiena atrodas mākslīgajā komā

Juris Grīns
Juris Grīns

Jonasa komandas biedrs Jasikonis pēc kritiena atrodas mākslīgajā komā
Armins Jasikonis. Foto: Husqvarna Motorcycles

Lietuviešu motosportists Armins Jasikonis pēc kritiena, kas tika piedzīvots svētdien Itālijā, Mantovas trasē, pēc nogādāšanas slimnīcā šobrīd atrodas mākslīgi radītā komas stāvoklī.

Kā ziņots, šobrīd savainojumus ārstējošā Paula Jonasa komandas biedrs no "Rockstar Energy Husqvarna" smagi krita pasaules motokrosa čempionāta posma Lombardijas "Grand Prix" otrajā braucienā, zaudējot samaņu. Pēc notikušā viņš ar helikopteru tika nogādāts slimnīcā Kremonā. Tur sportistam konstatēja smadzeņu ievainojumu, un, kā vienmēr šādos gadījumos tiek praktizēts, Jasikonim tika izraisīta mākslīgā koma.

Lietuvas Motosporta federācijas rīcībā esošā informācija liecina, ka 23 gadus vecā sportista smadzenēs noticis asinsizplūdums un nākamās trīs, četras dienas būs izšķirošas viņa veselībai. Par braucēju rūpējas gan itāļu, gan austriešu ārsti.

"Arminam šī ir ļoti nopietna situācija, ļoti grūts laiks viņa ģimenei un visiem mūsu komandā," teikts šodien izplatītajā "Husqvarna Motorcycles" paziņojumā. "Pēc tam, kad Armins svētdien tika nogādāts slimnīcā, smadzeņu traumas dēļ ārstiem nācās viņam mākslīgi izraisīt komas stāvokli. Šobrīd patiešām vairāk nav, ko teikt - šī situācija ir ļoti nopietna un sarežģīta ikvienam, tagad ir jāgaida un jācer uz pozitīvo. Viņam apkārt ir labākie iespējamie ārsti, bet mēs cieši kontaktējamies ar speciālistiem gan šeit slimnīcā Itālijā, gan Insbrukā, Austrijā. Paldies visiem, kas sūta laba vēlējumus un uztraucas par Arminu."

Pasaules čempionāta devītā posma pirmajā braucienā Jasikonis ieņēma sesto vietu, savukārt kopumā šogad iekrājis 248 punktus, atrodoties septītajā pozīcijā kopvērtējumā. "Rockstar Energy Husqvarna" rūpnīcas komandu viņš pārstāv otro sezonu.

Izmantotie resursi:
15min naujienos – Suprasti akimirksniu
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...

  +2 [+] [-]

, 2020-09-28 18:50, pirms mēneša
Nekad nesapratīšu cilvēkus un viņu vecākus, kas izvēlas dārgus, mazapmaksātus, traumatiskus un izrādās pat dzīvībai bīstamus sporta veidus!

  -1 [+] [-]

, 2020-09-28 19:06, pirms mēneša
Izskatās, ka nav viegli to motorzāģi savaldīt. Radīts, lai iezāģētu sportistu veselībai!

  +2 [+] [-]

, 2020-09-28 19:31, pirms mēneša
Kaut kas ir jādara motobraucēju drošības pastiprināšanai. Pēdējā gada laikā ir bijuši vairāki smagi kritieni, Jonasu ieskaitot.

  +3 [+] [-]

, 2020-09-28 19:52, pirms mēneša
Pilnīgs piiii....
Neesmu pētījis statistiku, bet pēdējos gados tās traumas sportistiem tiešām ir daudz un smagas!!!

  +5 [+] [-]

, 2020-09-28 20:13, pirms mēneša
Trakas lietas... 😞 Veselību un izturību, lai izdodas veiksmīgi pārvarēt šo smago brīdi un atveseļoties!

     [+] [-]

, 2020-09-28 20:47, pirms mēneša
flipsider rakstīja: Nekad nesapratīšu cilvēkus un viņu vecākus, kas izvēlas dārgus, mazapmaksātus, traumatiskus un izrādās pat dzīvībai bīstamus sporta veidus!
Totāli piekrītu, meme sporta veidi + notraumētajas līdz...

  +2 [+] [-]

, 2020-09-28 23:15, pirms mēneša
Pauls satraumējās un palika komandai nevajadzīgs, Lietuvietim ir līgums uz nākamo sezonu, cerams ka veselība ļaus viņam vēl kāpt uz moča, veselību Armīnam

  +2 [+] [-]

, 2020-09-29 05:16, pirms mēneša
Kaut kā ļoti nemanāmi viņš pazuda. 10 min pirms beigām vēl sestajā vietā,tad pēkšņi pazūd. Nu labi,tas,ka ne latviešu,ne krievu "izcilie" motokrosa komentētāji to pat nepamanīja,ir saprotams,bet vakar ,vēlreiz pārskatot pārraidi,nekur pat nebija dzelteno karogu.

  +2 [+] [-]

, 2020-09-29 08:28, pirms mēneša
https://www.news.com.au/sport/motor...

šeit izskatās amatiera video ar aprautam beigām un Jasikoņa negadījumu ... nezinu vai tajā pašā braucienā Bobriševs spēcīgi nokrāmējās ... to negadījumu gan vislaik atkārtoja - https://www.youtube.com/watch?v=Ovi...

     [+] [-]

, 2020-09-29 16:42, pirms mēneša
Bobriševs pirmajā braucienā katapultējās, labi, ka traumu nav..... A Jasikonis, cik sapratu, otrā brauciena pēdējā aplī. Lai ātrāk izveseļojas!!!

     [+] [-]

, 2020-09-29 22:39, pirms mēneša

     [+] [-]

, 2020-09-29 22:40, pirms mēneša
Pāri ragiem uz ātrā trampja, nereāli smags kritiens...