Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Karro ar vēl vienu uzvaru Igaunijā turpina gatavoties jaunajai sezonai (+video)

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Karro ar vēl vienu uzvaru Igaunijā turpina gatavoties jaunajai sezonai (+video)
Matīss Karro. Foto: Urmo Sibul

Latviešu motosportists Matīss Karro, gatavojoties jaunajai motokrosa čempionāta sezonai, izcīnījis uzvaru arī otrajā ''Baltic Masters Cup'' čempionāta posmā, kas norisinājās Igaunijā.

Jau ziņojām, ka 2019.gada izskaņā Karro piedalījās pirmajā ''Baltic Masters Cup'' čempionāta posmā, kur mūsu sportists izcīnīja uzvaru. Arī otrajā posmā Karro svinēja pārliecinošu uzvaru. Mūsu sportists bija ātrākais gan kvalifikācijā, gan abos braucienos, aiz sevis kopvērtējumā atstājot Peku Nīsinenu un Ēro Madisonu.

''Lielisks 2020.gada sezonas sākums. Sacensībās jutos ļoti labi un izbaudīju tās. Uzvarēju visos braucienos, par ko esmu priecīgs. Lēnām turpinu gatavoties jaunajai sezonai,'' tā pēc uzvaras teica Matīss Karro.

Jautāts par jaunās sezonas plāniem, Karro sarunā ar portālu ''Sportacentrs.com'' atklāja, ka "Šosezon plānos ir startēt sacensībās Baltijā - Latvijā, Igaunijā un, iespējams, Lietuvā. Ņemot vērā, ka šoziem apstākļi ir pateicīgi motokrosa braucējiem, jau šobrīd varu veikt treniņus ar motociklu, ko arī iespēju robežās kopā ar citiem sportistiem arī daru. Kamēr nav iestājusies ziema, izbaudām treniņus. Paralēli strādāju pie fiziskās sagatavotības, tāpēc darbs notiek un turpinu gatavoties jaunajai sezonai."

Pēc diviem ''Baltic Masters Cup'' čempionāta posmiem Karro ar 95 punktiem ir līderis. Otrais ar 78 punktiem ir Jans Jakobsons, bet trešais ir Timmo Mots (62).