Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Motokrosa talants Reišulis: "Lai gan esmu viens no jaunākajiem, spēju konkurēt"

Juris Grīns
Juris Grīns

Motokrosa talants Reišulis: "Lai gan esmu viens no jaunākajiem, spēju konkurēt"
Kārlis Reišulis. Foto: MX Junior Team Latvia

Motokrosa sezonu ir veiksmīgi noslēdzis šī sporta veida jaunais talants Kārlis Alberts Reišulis, kuram šogad atbalstu sniedza "KTM Latvija". Sportists spēja būt starp ātrākajiem ne vien Baltijā, bet arī Nīderlandē, Vācijā un vairākās Eiropas mēroga sacīkstēs.

Kārlis Alberts Reišulis:

"Pateicoties "KTM Latvija" šogad braucu ar "KTM SX 85" motociklu. Startēju Latvijas, Igaunijas, Nīderlandes, Eiropas un Vācijas ADAC čempionātos. Vislabāk man veicās Latvijas čempionātā, kur izcīnīju otro vietu sezonas kopvērtējumā "MX 85" klasē.

Lai arī pārējos čempionātos nepiedalījos visos posmos, Igaunijas čempionātā biju vadošā trijnieka braucējs, Nīderlandes čempionātā pirmajā pieciniekā, Vācijā pirmajā sešiniekā un Eiropas čempionātā iekļuvu finālā. Eiropas čempionāta finālā diemžēl kvalifikācijas braucienā kritu un traumēju plecu, līdz ar to braucienus braucu ar pretsāpju līdzekļu palīdzību un nevarēju parādīt savu labāko sniegumu.

Septembrī startēju Latvijas izlases sastāvā Eiropas Nāciju kausā. Savos braucienos finišēju piektajā un septītajā vietā. Sezonas noslēgumā palīdzēju arī Latvijas junioru izlasei izcīnīt pirmo "Coupe de l'Avenier" trofeju izlases vēsturē.

Ar sezonu esmu apmierināts, jo gandrīz visās sacensībās biju viens no jaunākajiem un varēju sastādīt konkurenci vecākiem puišiem. Lielu paldies vēlos teikt visiem maniem atbalstītājiem un faniem. Šogad palikušas vēl vienas sacensības - Eiropas čempionāts superkrosā Polijā. Ceru, kad arī nākošajā gadā man sacensībās palīdzēs "KTM" motocikls."