Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

MXGP čempions Gajsers Amerikā cīnās par 1 miljona dolāru balvu

Juris Grīns
Juris Grīns

MXGP čempions Gajsers Amerikā cīnās par 1 miljona dolāru balvu
Sacensību starts. Foto: Monster Energy

Nedēļas nogalē Lasvegasā aizvadītas prestižās motokrosa sacensības "Monster Energy Cup", kurās galvenā pieejamā naudas balva sastādīja vienu miljonu ASV dolārus. Par uzvarētāju trīs finālbraucienu summā kļuva 450 kubikcentimetru klases debitants Adams Siansarulo, bet uz starta stājās arī MXGP pasaules čempions Tims Gajsers.

Sacensību formāts bija unikāls, jo Sema Boida vārdā nosauktajā stadionā šoreiz tika izveidota īpaša trase. Katrā finālbraucienā sportistiem bija jāveic citādāka tās konfigurācija, reizē katrā no sacīkstēm jāizbrauc arī pagarinātais džokera aplis. Klātienē uz grandiozo pasākumu bija ieradušies vairāk nekā 35 tūkstoši līdzjutēju.

Par šī gada "Monster Energy Cup" uzvarētāju kļuva amerikāņu braucējs Adams Siansarulo, kurš tieši šajās sacensībās debitēja 450 kubikcentimetru klasē. Šogad viņš jau paspējis izcīnīt uzvaru "Lucas Oil Pro" motokrosa čempionātā 250 kubikcentimetru klasē, kā arī iegūt vicečempiona statusu "250SX West" superkrosa seriālā, kur tikai nedaudz pietrūka līdz titulam. Šobrīd viņš pārstāv "Monster Energy Kawasaki" komandu.

Pirmajos divos braucienos Siansarulo izcīnīja otro vietu, kamēr trešajā braucienā uzvarēja, arī sacensību summā kļūstot par pirmās pozīcijas ieguvēju. Tā kā visos trijos braucienos uzvarēt nebija sportista spēkos, viņš balvā saņēma "tikai" simts tūkstošus dolāru.

Pirmā, trešā un otrā vieta finālbraucienus otro pozīciju "Monster Energy Cup" summā deva Siansarulo komandas biedram, iepriekšējā gada šo sacīkšu uzvarētājam un 2019. gada "Lucas Oil Pro" čempionam 450cm3 klasē Eli Tomakam, kamēr trešais šogad bija Malkolms Stjuarts no "MotoConcepts Honda" vienības, kurš braucienos finišēja trešais, pirmais un trešais.

Tāpat uz Ameriku bija devies 2019. gada pasaules motokrosa čempions MXGP klasē Tims Gajsers. "Team HRC" braucējs izcīnīja piekto vietu, bet atsevišķos braucienos finišēja septītais un divreiz ceturtais.

Izmantotie resursi:
Jaunumi « Sākums - AutoEuro