Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

MXGP čempionātā ienāk jauna rūpnīcas komanda

Juris Grīns
Juris Grīns

MXGP čempionātā ienāk jauna rūpnīcas komanda
Foto: GasGas

Sadarbībā ar motokrosa komandu "Standing Constructor", jau 2020. gada sezonā MXGP pirmo reizi startēs motociklu rūpnīca "GasGas". "Standing Construct GasGas Factory Racing" būs rūpnīcas vēsturē pirmā pasaules motokrosa čempionāta komanda.

Tās sastāvā ar jaunajiem motocikliem startēs divi spēcīgi braucēji - Glens Koldenhofs un Ivo Mantičelli. Aizvadītajā sezonā Koldenhofs MXGP čempionātu noslēdza spožajā trešajā vietā. Montičelli šogad aizvadīja tikai otro sezonu MXGP, noslēdzot to 11. vietā. Abi jau pārstāvēja "Standing Constructor" vienību, kas līdz šim sadarbojās ar KTM, bet nebija tās oficiālā komanda.

"GasGas" ir Spānijā bāzēta motociklu rūpnīca, kas darbojas kopš 1985. gada, bet šobrīd piedzīvo lielu pārveidi. "GasGas" zīmols vislabāk zināms kā triāla motociklu ražotājs, lai gan līdz šim veiksmīgi ražoti arī enduro motocikli un kvadricikli.

Tāpat rūpnīca plāno startēt citās pasaules līmeņa motosacīkstēs. Rallija sacensībās komanda startēs ar Laju Sancu, kura sevi ļoti labi pierādījusi pēdējos gados - jau janvārī viņai starts Dakaras rallijā. Enduro un superenduro disciplīnās komandas braucējs būs Tedijs Blazusiaks.

Izmantotie resursi:
Jaunumi « Sākums - AutoEuro