Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Ivo Šteinbergs: "Pirmais enduro čempiona tituls ir nopelnīts"

Juris Grīns
Juris Grīns

Ivo Šteinbergs: "Pirmais enduro čempiona tituls ir nopelnīts"
Foto: CEC I.S.Racing

Kuldīgā aizvadīts Latvijas čempionāta otrais posms klasiskajā divu dienu enduro, kur "CEC I.S.Racing" komanda startēja gandrīz pilnā sastāvā, piedaloties C, Hobby, E1, E2 un E3 klasēs. Agrā rītā iepazīstoties ar speciālajiem testiem komanda pārliecinājās, ka tie ir interesanti un sagatavoti augstā līmenī. Komandas braucējs Alvis Lecis gan atkal atzīmēja, ka ceturtajā ātrumā šeit nebūs, kur ielikt...

Divu dienu izskaņā Ivo Šteinbergs uzvarēja E2 klasē un nodrošināja Latvijas čempiona titulu. Gints Filipsons ierindojās trešajā vietā E1 klasē, savukārt Igors Golubevs ieguva otro vietu, nodrošinot pirmo vietu Latvijas kausa kopvērtējumā C klasē.

Kaspars Bondars, startējot E2 klasē, izcīnīja ceturto vietu. Lauris Paulovskis E3 klasē piedzīvoja tehnisku ķibeli pirmajā dienā, tādējādi zaudējot 20 minūtes, bet divu dienu kopsummā izcīnīja septīto vietu. Gatis Dumbris C klasē finišēja ceturtajā vietā, bet Aleksandrs Čerņagins Hobby klasē ieguva piekto vietu divu dienu summā.

Pēc sacensībām Ivo Šteinbergs saka: "Latvijas enduro čempiona pirmais tituls E2 klasē nopelnīts. Nenāca viegli, bet mēs to izdarījām. Komanda šogad vicečempioni, kas ir labs sasniegums jaunai enduro komandai. Kuldīgas enduro bija interesants, testi tehniski, bija ko darīt."

Lauris Paulovskis: "Kuldīgas enduro, saistībā ar gūto pleca traumu, man bija pirmās divdienu sacensības pēc divarpus mēnešu pārtraukuma. Noskaņojuma pirms sacīkstēm bija labs, taču pašās sacīkstēs piemeklē vairākas likstas - pirmās dienas pirmajā ātruma testā piedzīvots kritiens, kurā traumēju kāju, kas liedza iespēju ar 100% atdevi braukt turpmākos testus, bet otra ķibele bija tehniska, kad pēc pirmā apļa iztecējis dzesēšanas šķidrums prasīja 20 minūtes ilgu remontu un attiecīgi arī 20 minūšu sodu."

Gints Filipsons bija apmierināts ar savu sniegumu: "Pirmajā dienā jutos ļoti labi, pēc pirmā apļa biju otrajā pozīcijā, taču otrā apļa otrajā testā piedzīvoju kritienu, pēc kura ātri piecēlos, taču sešas sekundes tika zaudētas. Tad nu biju atkritis uz ceturto vietu, pēdējā aplī deldēju starpību līdz trešajai vietai, bet diemžēl pietrūka pussekunde un pēc pirmās dienas paliku ceturtajā vietā. Otrā diena iesākās ļoti labi, līdzīgi kā pirmā, lielu kļūdu nebija, stabili ieņēmu trešo vietu, kas divu dienu summā man deva trešo vietu."

Kaspars Bondars: "Kopumā ļoti interesants posms. Testi bija augstā līmenī. Pirmajā dienā viss izdevās ļoti labi, biju trešais. Otrajā dienā kļūdījos pļavas testa dziļajās špurēs, dienu beidzu kā ceturtais. Kopvērtējumā ceturtais. Jāturpina treniņi un jācenšās labi nostartēt abos atlikušajos Igaunijas enduro posmos. Nākošās sacensībās Polijā, "Red bull Megawatt111"."

Informāciju sagatavoja:
CEC I.S.Racing