Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā

Juris Grīns
Juris Grīns

Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā
Foto: Jānis Pastars, mxphoto.lv

Jaunā, 2017. gada Latvijas čempionāta sezona motokrosā startēs 2. aprīlī, kad solo motociklu pārstāvji tiksies Liepājā, "Laumas" mototrasē. Tikmēr mainīts ceturtā šī sacīkšu seriāla posma datums, kas paredzēts Dobelē - tur sportisti tiksies 20. augustā. Savukārt MX65 un MX85 klašu braucēji nestartēs Pērnavā 3. jūnijā - šīm klasēm viens no Latvijas čempionāta posmiem norisināsies atsevišķi, 26. augustā Tihemetsā.

Zināms, ka šosezon tiks rīkoti pieci Latvijas čempionāta posmi motokrosā solo klasēm, un septiņi Latvijas čempionāta posmi kvadriciklu un blakusvāģu klasēm.

Sezonas starts vairs nav aiz kalniem, jo pirmo reizi sportisti trasē dosies 2. aprīlī, taču izmaiņas kalendārā paredzētas Dobeles posmam, kas no 27. augusta pārcelts uz 20. augustu.

Pēc pārrunām ar Dobeles novada pašvaldību, tika atrasts kompromiss, pārceļot motokrosu nedēļu ātrāk, jo 27. datumā novadā jau paredzēti grandiozi sporta svētki ar riteņbraukšanas un rokasbumbas entuziastu piedalīšanos.

Atgādinām arī, ka Latvijas čempionāta trešais posms MX65 un MX85 klasēm nenorisināsies reizē ar pieaugušo čempionāta 3. jūnijā Pērnavā, jo mazie sportisti šo posmu aizvadīs 26. augustā Igaunijas pilsētā Tihemetsā.

2017. gada LČ motokrosā kalendārs

PosmsDatumsNorises vieta
1.2. aprīlisLiepāja
2.30. aprīlisAizpute
3.3. jūnijsPērnava (Igaunija)
4.20. augustsDobele
5.24. septembrisCēsis

Izmantotie resursi:
Jaunumi