Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Blakusvāģu kantētājs Mucenieks pēc iesildīšanās laikā piedzīvota kritiena nogādāts slimnīcā

Blakusvāģu kantētājs Mucenieks pēc iesildīšanās laikā piedzīvota kritiena nogādāts slimnīcā
Valentīns Žirū un Elvijs Mucenieks
Foto: Geert Gelaude

LETA. Latviešu kantētājs Elvijs Mucenieks pēc svētdien pasaules čempionāta motokrosā ar blakusvāģiem Spānijas posma iesildīšanās laikā piedzīvota kritiena nogādāts slimnīcā, vēsta klubs "X99"/"Slīterāni".

Mucenieks brauc vienā ekipāžā ar Francijas pilotu Valentēnu Žiro, turklāt sestdien abi guva uzvaru kvalifikācijā.

Tiesa, svētdienas rītā iesildīšanās laikā ekipāža piedzīvoja smagu kritienu, kā rezultātā Mucenieks nogādāts slimnīcā, bet sīkākas informācijas par viņa veselības stāvokli pagaidām nav. Līdz ar to Francijas un Latvijas duets svētdien gaidāmajās sacensībās nepiedalīsies.

Otrie sestdien kvalifikācijā bija Nīderlandes pilots Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli, kamēr kantētājs Lauris Daiders ar igauņu pilotu Kertu Variku bija desmitie.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pirms trešā posma sacensībām līderis ar 84 punktiem ir beļģis Marvins Vanlušens, 75 punktus guvuši Žiro un Mucenieks, kuri ir otrie. Varikam un Daideram ir 57 punkti, kas dod piekto vietu, bet Bakss un Stupelis ar 36 punktiem ir devītie.

Vēl sezonas pirmajā posmā Nīderlandē Mucenieks kritienā lauza plaukstas kaulu, taču tik un tā piedalījās sacensībās, noslēgumā ekipāžai izcīnot septīto vietu. Kritienu pirmajā braucienā piedzīvoja arī Stupelis ar Baksu, kuri sacensības neturpināja. Vēlāk izrādījās, ka Baksam bija lauzts atslēgas kauls, turklāt viņam uzreiz tika veikta arī operācija, bet latvietis iedzīvojās trīs lauztās ribās un plēstā kājas muskulī. Pāris nedēļas vēlāk abi latvieši uz pasaules čempionāta sacensībām jau atgriezās ierindā.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-04-15 12:57, pirms 9 mēnešiem
Vajprāts kā čalim neiet. Saprastu gonkās kur ir cīņa, bet iesildīšanās laikā. Žēl. Reāli pretendenti uz čempja titulu bija