Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Traumas dēļ kvadru braucējs Zālīte paziņo par karjeras beigšanu

Juris Grīns
Juris Grīns

Traumas dēļ kvadru braucējs Zālīte paziņo par karjeras beigšanu
Foto: Facebook.com/RZ699

Kvadriciklu motokrosa braucējs Ričards Zālīte, kurš pirms kāda laika sacensībās Igaunijā iedzīvojās savainojumā, paziņojis par sportista karjeras beigšanu.

"Kā jau vairums no jums zina, tieši pirms mēneša es piedzīvoju smagu kritienu Igaunijas čempionāta pirmajā posmā Kivieli trasē," stāsta Ričards Zālīte. "Līdz šim man ir veiktas divas operācijas un esmu saņēmis daudz laba vēlējumus. Ir gan labas, gan ne tik labas ziņas – es ne tikai nobraucu savu pēdējo apli šajā sezonā, bet visā karjerā. Es aizeju no motokrosa. Ir bijuši lieli panākumi, tāpat šo trīs gadu laikā bijuši lieli zaudējumi, katrā atzīmējoties ar kādu traumu. Tas nav tas, ko vēlos. Šī smagā trauma deva man citādāku skatu uz dzīvi. Negribu ticēt, ka nākamajā sezonā vairs nestāšos pie starta barjeras ar pārējiem čaļiem.

Motokrosā Zālīte brauca kopš 2010. gada. Aizvadīto gadu laikā, pārstāvot komandu "x99/Slīterāni", gūtas uzvaras tepat Latvijā, kā arī startēts ārpus valsts robežām, tostarp spēcīgā konkurencē cīnoties Eiropas čempionāta posmos.

"Paldies visiem, kas padarīja šo visu iespējamu," saka sportists. "Lielākais paldies jāsaka ģimenei, kas ieguldīja smago darbu un līdzekļus, kas neredzēja mani ne savās, ne pašu dzimšanas dienās, tikai, lai es varētu darīt, ko mīlu. Visiem bija kopīgs mērķis uz ko arī kopā gājām. Komandai saku paldies par atmosfēru un komandas garu, kas bija ik katrās sacensībās, uz kurām devos. Paldies mehāniķim Ritvaram Laubertam, kurš bija kopā ar mani pēdējos 2,5 gadus un rūpējās, lai mocis būtu vislabākajā kārtībā. Kopā piedzīvojām lieliskus kā treniņus, tā sacensības un citus brīžus ārpus trases. Trenerim Jānim Lapsiņam. Tu ar mani biji no pirmās līdz pēdējai dienai it visā! Kopā uzvarējām, kopā zaudējām. Paldies par to, ka biji un esi! Džeki, ar kuriem cīnījos! Bija jautri gan trasē, gan ārpus tās. Vēlu jums veiksmi un stipru veselību šajā un arī visās nākamajās sezonās - zinu, cik daudz strādājat un atdodat, lai būtu tur, kur esat tagad un būsiet pēc tam. Nedomājat, ka es pazudīšu pavisam. Būšu turpat, trases malā un būšu ar jums. Paldies saku it visiem, kas bijuši kopā ar mani visā ceļa garumā."