Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Nokrītot transponderam, Kārlis Reišulis Nīderlandē zaudē pjedestālu

Nokrītot transponderam, Kārlis Reišulis Nīderlandē zaudē pjedestālu

Kārlis Reišulis
Foto: Luc Wright, motocrossplanet.nl

Motokross

Sestdien, 11. martā norisinājās Nīderlandes čempionāta pirmais posms solo motociklu klasēm, kurā startēja arī Jānis Mārtiņš un Kārlis Alberts Reišuļi. Abiem brāļiem šīs bija sezonas pirmās motokrosa sacensības, un, neskatoties uz nelielo lampu drudzi, uzrādīts atzīstams rezultāts un iegūta vērtīga pieredze, kas noderēs turpmākajā sezonā.

Pirmais savus spēkus trasē pārbaudīt devās Jānis, kurš startēja 65cc klasē. Kvalifikācijā Jānis uzrādīja 21. apļa laiku, un, kā pats atzina, tad labāku rezultātu uzrādīt esot traucējis nelielais lampu drudzis. Savukārt braucienos no satraukuma vairs nebija ne miņas – braucienos izcīnīta desmitā un septītā vieta, kas dienas kopvērtējumā Jāni ierindoja devītajā pozīcijā.

"Pirms kvalifikācijas brauciena biju uztraucies, jo nebiju pieācīgi sagatavojies šīm sacensībām. Pirmā brauciena startā atrados 13. pozīcijā, bet lēnām sāku pierast pie trases un izdevās finišēt desmitajā vietā. Otrā brauciena starts bija neveiksmīgāks, atrados 17. pozīcijā, taču trase bija kļuvusi smagāka – man parocīgāka, un finišēju septītajā vietā. Kopā ierindojos devītajā vietā, ar ko esmu apmierināts,” stāsta Jānis Reišulis.

Savukārt vecākais brālis Kārlis stājās uz starta 85cc klasē. Kvalifikācijas braucienā Kārlis uzrādīja devīto ātrāko apļu laiku, savu rezultātu uzlabojot braucienos. Visa pirmā brauciena laikā Kārlis aizvadīja sīvu cīņu ar konkurentu par trešo vietu, taču finišā nācās atzīt sāncenša pārākumu un samierināties ar ceturto vietu. Kā atzina pats Kārlis, tad, ja brauciens būtu bijis nedaudz garāks, konkurents būtu ticis noķerts. Arī otrajā braucienā Kārlis nepadevās bez cīņas – šoreiz par pirmo pozīciju. Kādu laiku Kārlim izdevās atrasties līdera pozīcijā, taču arī šajā braucienā nācās atzīt konkurenta pārākumu un finišā otrā vieta. Diemžēl brauciena laikā nokrita transponders un brauciena rezultāts netika ieskaitīts, atstājot Kārli ārpus pjedestāla.

"Kvalifikācijā uzrādīju vien devīto laiku, jo šīs bija manas pirmās sacensības un nebiju īsti "iebraucies". Pirmā brauciena startā biju septītais, tad lēnām sāku apdzīt konkurentus un uzsāku cīņu par trešo vietu, bet beidzās brauciena laiks un paliku ceturtais. Uz otro braucienu trase bija kļuvusi grūtāka, bet tieši tādas man patīk. No starta aizbraucu kā sestais, aizcīnījos līdz pirmajai pozīcijai, bet pieļāvu nelielu kļūdu un atkritu uz otro vietu. Tā arī finišēju. Diemžēl izrādījās, ka brauciena laikā bija nokritis transponders, tāpēc man netika ieskaitīts rezultāts. Ar sacensībām esmu apmierināts, jo negaidīju, ka būs tik labs rezultāts, par cik nebiju aizvadījis pietiekoši daudz treniņu. Paldies ģimenei, trenerim Robertam un komandai, kuri palīdzēja nokļūt uz šīm sacensībām," stāsta Kārlis.

Neskatoties uz nelielajām ķibelēm, paši brāļi atzīst, ka ir aizvadītas veiksmīgas sacensības, kurās ir iegūta pārliecība par saviem spēkiem un neatsverama pieredze, kas palīdzēs turpmākajā motokrosa sezonā.

Informāciju sagatavoja:
Monta Tiltiņa,
"x99/Slīterāni" menedžere

Tev jābūt autorizētam,