Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Macuks lielisko sezonu noslēdz motokrosā Somijā

Juris Grīns
Juris Grīns

Pagājušās nedēļas nogalē Somijas pilsētā Tamperē norisinājās starptautiskas sacensības supermotokrosā. Pateicoties "KTM Latvija", ielūgumu uz šo tradicionālo un lielāko Skandināvijas stadionkrosu pirmo reizi saņēma "Rodeo" komandas sportists Toms Macuks.

Pirmais uzdevums bija kvalificēties finālam, jo starp 23 uzaicinātajiem titulētajiem sportistiem finālā tiek vien 12 labākie, ko Toms godam paveica un pie starta barjeras stājās septītais.

Piektdienas vakara finālbaraucienā atrodoties sestajā pozīcijā, Macuks piedzīvoja kritienu viļņu sekcijā, bet spēja piecelties un pabeigt braucienu desmitajā vietā.

Sestdiena jau bija jauna diena un viss jāsāk no gala, tāds ir šo sacensību formāts, kurā Toms jutās pārliecinātāks un Superfinālā finišēja sestajā vietā, aiz vēl viena "Rodeo" sportista Prīta Ratsepa, kurš finālā iekļuva no "Last Chance" brauciena.

Divu dienu dinamiskās sacensības ir noslēgušās ar lielisku pieredzi un 2019. gada oficiālai motokrosa sezonai var pielikt punktu.

Tomam Macukam šī sezona bijusi lieliska. Izcīnīts Latvijas un Baltijas čempiona tituls motokrosā, "Pärnu King" tituls, astotā vieta Latvijas komandas sastāvā Nāciju motokrosā, bronza Eiropas sniega motociklu kausa izcīņā, kā arī viņš ir pirmais latvietis, kurš ieguvis Somerpalu kausu.

Izmantotie resursi:
Jaunumi « Sākums - AutoEuro