Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Latvijas kvadriciklu motokrosa komanda šogad nepiedalīsies Nāciju kausā

Latvijas kvadriciklu motokrosa komanda šogad nepiedalīsies Nāciju kausā

Edgars Meņģelis
Foto: DV Racing Pics

Motokross

Pēc nepilnām divām nedēļām, no 22. līdz 24. septembrim Itālijā tiks aizvadītas ikgadējās Nāciju kausa sacensības kvadriciklu motokrosā. Diemžēl Latvijas komanda provizoriskajā dalībnieku sarakstā nav atrodama.

Latvijas kvadriciklu motokrosa izlase, galvenokārt finansiālu apsvērumu dēļ, Nāciju kausa sacensības izlaidusi arī iepriekš, tomēr pēdējos divus gadus izgāja uz starta. 2015. gadā Edgars Meņģelis, Raivis Sootee un Kārlis Bole juniors atnesa mūsu komandai godalgoto otro vietu, bet pērn, kad komandā brauca Meņģelis, Kristaps Veinbergs un Jānis Saldavs, tika izcīnīta ceturtā vieta.

Provizoriskajā dalībnieku sarakstā pirms 2017. gada Nāciju kausa atrodamas 18 valstis, ieskaitot Lietuvu un Igauniju. Labas izredzes uz augstu vietu ir igauņiem, kuru sastāvā startēs Kevins Sārs, galvenais pretendents uz Eiropas čempiona titulu, kā arī Martins Filatovs un Stens Jupaščevskis. Lietuvieši uz Cignoli trasi dosies ar Domantu Vazni, Renatu Jegorovu un Martinu Čepasu ierindā.

Favorīti uz uzvaru ir francūži un holandieši. Francija Nāciju kausā uzvarēja pirms gada, bet Nīderlande triumfēja pirms diviem gadiem.

Provizoriskais dalībnieku saraksts: autoeuro.lv

Izmantotie resursi:
Jaunumi « Sākums - AutoEuro

     [+] [-]

, 2017-09-11 12:57, pirms 10 mēnešiem
Vai ir kāds info par blakusvāģu nāciju kausu?
Varbūt ir provizoriskais dalībnieku un valstu saraksts?

     [+] [-]

, 2017-09-11 15:32, pirms 10 mēnešiem
Par izlases startu nāciju kausā pilnībā atbild motofederācija. Pašiem braucējiem vai klubiem nav ne centa jāziedo ceļojumam uz Itāliju. Ja piķis nav, izlase paliek mājās un nāciju mači notiek bez latviešu bāleliņiem.

Tev jābūt autorizētam,