Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Stupelis: ''Visi zina, ka nekad nepadodos, bet arī man ir kaut kādi limiti''

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Stupelis: ''Visi zina, ka nekad nepadodos, bet arī man ir kaut kādi limiti''
Kaspars Stupelis

''Pēdējās divas nedēļas manā sportiskajā karjerā bija morāli smagas. Man bija ļoti grūti. Biju tādā kā bedrē iekšā,'' pēc izcīnītās uzvaras PČ posmā sarunā ar portālu ''Sportacentrs.com'' stāsta latviešu kantētājs Kaspars Stupelis.

Nīderlandes pilota Etjēna Baksa un latviešu kantētāja Kaspara Stupeļa ekipāža svētdien uzvarēja abos braucienos pasaules čempionāta posmā Markelo trasē Nīderlandē, tādējādi kopvērtējumā palielinot pārsvaru pār Marvinu Vanlušenu un Benu van den Bogārtu līdz 31 punktam.

Sarunā ar portālu ''Sportacentrs.com'' svētdienas jubilārs atzina, ka nebija cerējis uz tik lieliskiem rezultātiem. ''Ja godīgi, tad pēc pēdējām divām nedēļām necerēju, ka varētu būt tāds iznākums,'' iesāk Kaspars Stupelis.'' ''Pēc Igaunijas posma Latvijā uztaisīju vēl vienu rentgenu rokai, kur varēja redzēt, ka savainotajā plaukstā viss ir saplīsis kā puzle. Tur nebija iespēja neko saskrūvēt kopā, tāpēc uzlikām rokai ortozi un nolēmām pagaidām neveikt nekādu ķirurģisko iejaukšanos.''

Jautāts, vai roka sacensību laikā neliek par sevi manīt un nerada sāpes, sportists piebilda, ka “Jāsāk ar to, ka iepriekšējā Holandes čempionāta posmā sanāca neveiksmīga situācija, kur manu kāju ierāva aizmugurējā ritenī. Pēc šīs neveiksmes kāja guva tādus kā otrās pakāpes apdegumus, līdz ar to uz to brīdi roka uz šī fona, ja tā var teikt, bija sīkums, jo sāpes kājā bija ārkārtīgi lielas. Ik pēc divām dienām gāju uz Latvijas Olimpisko vienību pārsiet kāju, bet nekādus lielos uzlabojumus neredzēju. Pēdējā reizē pirms došanās prom uz Holandi gāju vēlreiz uz pārsiešanu, un tad, par laimi, bija liels solis uz priekšu, jo lielākais pušums bija sadzijis.”

Kaspars stāsta, ka pēdējās nedēļas viņam bija ļoti smagas, kas raisījis daudz pārdomas. ''Pēdējās divas nedēļas manā sportiskajā karjerā bija morāli smagas. Man bija ļoti grūti. Biju tādā kā bedrē iekšā. Visi jau zina, ka nekad nepadodos un cīnos līdz galam, bet, lai cik man to ļoti negribētos atzīt, bet arī man ir kaut kādi limiti. Šoreiz tas viss uz maniem pleciem bija par daudz sakrauts, tāpēc bija grūti panest šo slogu,'' turpina Stupelis.

''Pirms šī posma biju uztraucies par savu fizisko kondīciju, jo pirmo nedēļu pēc kājas traumas nevarēju sportot un sviedrēt to kāju, lai pušums neiekaistu. Tikai piektdien beidzu dzert antibiotikas. Vesela virkne ar notikumiem, bet milzīgs prieks par uzvarām abos braucienos. Tieši tāpēc es nepadevos, bet turpināju cīnīties, lai arī brīžiem bija smagi. Daudziem to neesmu teicis, bet jūtu, ka arī ribās varētu būt kaut kas ieplīsis. Pati roka ir apdzijusi, bet nav pilnībā sadzijusi, jo tās slodzes viņai ir milzīgas. Pirmo braucienu veicu bez pretsāpju līdzekļiem, bet uz otro braucienu gan ņēmu talkā pretsāpju līdzekļus,'' tā Kaspars, kuram tagad būs dotas piecas dienas, lai apdziedētu savas traumas

Nākamais PČ posms šonedēļ notiks Vācijā.

  +4 [+] [-]

, 2019-07-08 08:30, pirms 2 gadiem
Vājprātīgs sports, nezinu kā tie veči to spēj... Visu cieņu!

  +3 [+] [-]

, 2019-07-08 11:25, pirms 2 gadiem
Tā ir attieksme un mīlestība pret savu sirdslietu

  +3 [+] [-]

, 2019-07-08 11:39, pirms 2 gadiem
Kaspars ir viens no brašākajiem vīriem sportā, īsts dzelzsv vīrs! Ar kādām traumām vinš visus šos gadus trupina braukt fiziski vienā no prasīgākajiem sporta veidiem pasaulē - fenomenāls raksturs un gribasspēks!

  +1 [+] [-]

, 2019-07-08 16:12, pirms 2 gadiem
Šitais džeks ir kaut kāds latviešu terminators. Fiziski salauzt viņu nav iespējams.