Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

L.A.M.A. motokrosā šogad būs īpaša klase Ķīnas kvadricikliem

L.A.M.A. motokrosā šogad būs īpaša klase Ķīnas kvadricikliem

Foto: motolama.lv

Motokross

Latvijas Alternatīvā Motosporta Asociācija (L.A.M.A.) prezentējusi motokrosa klases, kas dažādu apsvērumu dēļ kādu laiku nav bijušas turnīra pamatklašu sarakstā, bet ir ļoti interesantas un nepieciešamas tautas sporta izaugsmei.

Šogad notiks cīņas klasē "Q Ķīna", kur starts bērni līdz 12 gadu vecumam (meitenes vai zēni), izmantojot standarta Ķīnā ražotus kvadriciklus, bez jebkādām pārbūvēm, pilnībā standarta, līdz 180cm3 četrtaktu dzinējiem.

Ik mēnesi visi tirgotāji Baltijā ik mēnesi pārdod desmitiem šos Ķīnas kvadriciklus, tādēļ L.A.M.A. aicina visus, kuriem ir pieejami šie braucamie, vai ir iespēja tos iegādāties, piedalīties motokrosā un izmēģināt savus spēkus trasē. Trases tiks vienkāršotas tā, lai gan braucējiem, gan tehnikai būtu vieglāk spert pirmos soļus motokrosā.

Tāpat notiks cīņas "Solo 50 cc" klasē, kur startēs bērni līdz 9 gadu vecumam, ar solo motocikliem ar dzinējiem līdz 50cm3 (divtaktu) un 110cm3 (četrtaktu). Pēdējais dzimšanas gads: 2008. Šī klase ir lieliska iespēja bērniem spert pirmos soļus motokrosā ar solo motociklu, un arī šai klasei būs saīsināta un vienkāršota trase.

L.A.M.A. aicina braucējus nokārtot gada dalībnieka kartes, jo līdz 16. martam to izdarīt ir lētāk, tāpat tiek gaidīti komandu pieteikumi. Aktivitāte jau tagad ir liela, bet uz pirmo posmu būs vēl lielāka, tāpēc, lai nekavētu viens otram laiku, dokumentus labāk sakārtot laicīgi. Visi nolikumi, pieteikumi un kontakti pieejami mājaslapā "motolama.lv".

L.A.M.A. sacensību 2017. gada kalendārs

08.04L.A.M.A. motokrosa turnīra 1. posmsOlaine
22.04L.A.M.A. motokrosa turnīra 2. posmsMadona
13.05L.A.M.A. motokrosa turnīra 3. posmsStaicele
03.06L.A.M.A. motokrosa turnīra 4. posms
25.06Baltic Jungen Cup 1. posms
08.07L.A.M.A. motokrosa turnīra 5. posmsAloja
29.07L.A.M.A. motokrosa turnīra 6. posmsGulbene
11.08Baltic Jungen Cup 2. posms
26.08L.A.M.A. motokrosa turnīra 7. posms
09.09Baltic Jungen Cup 3. posms + Retro MX 2017Aloja
16.09L.A.M.A. motokrosa turnīra 8. posmsZorģi

Izmantotie resursi:
Skijorings un Motokross | Motolama

Tev jābūt autorizētam,