Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Latvija startē Eiropas Nāciju motokrosā, Šileika negaidīti atsaka dalību

Juris Grīns
Juris Grīns

Piektdien Polijas pilsētā Gdaņskā pilnā sastāvā uz Eiropas Nāciju motokrosu ieradās un tehnisko kontroli motocikliem izgāja Latvijas jauniešu motokrosa izlase.

Latvijas izlases sastāvā šogad startē Mairis Pumpurs (motoklubs MX4 Dobele) un Eduards Bidzāns (motoklubs MX Moduls) 85 kub. cm klasē, Rainers Žuks (ASTR Racing team) 125 kub.cm klasē un Kristers Drevinskis (motoklubs MX Rodeo) 250 kub.cm klasē.

Par noskaņojumu komandā informē Latvijas izlases vadītājs Anatolijs Abramovs:

‘’Prieks, ka komanda pilnā sastāvā ir jau Gdaņskā. Jo īpaši tādēļ, ka tikai vakardien dienas vidū esot jau Polijā saņēmām nepatīkamu ziņu no motosportista Tomasa Šileikas nometnes par to, ka viņš it kā veselības problēmu dēļ nevarēs ierasties Gdaņskā. Kā tur ir patiesībā īsti nezinu, taču šokējoši tas bija viennozīmīgi. Pateicoties MX Rodeo kluba vadītājam, Latvijas Motosporta Federācijas vadības, Kristera Drevinska un viņa tēva Agra Drevinska atbalstam un operatīvai rīcībai mums komandu gandrīz nereāli zibenīgā ātrumā izdevās nokomplektēt. Viena dalībnieka izkrišana gandrīz automātiski nozīmētu pēdējo vietu komandu ieskaitē, jo Eiropas Nāciju kausā komandai ieskaiti dod septiņi labākie rezultāti divos braucienos.

Latvijas izlases sastāvs ir optimāls un ir nopietnā kaujas gatavībā. Katrs no sportistiem uz pašreizējo brīdi ir labākie savās klasēs Latvijas čempionāta kopvērtējumā. Ir piepildījies tas uz ko būtu jātiecas vienmēr, Latvijas izlasē startē labākie motosportisti.

Sestdien ir paredzēts treniņbrauciens un kvalifikācijas brauciens, pēc kura rezultātiem tiks noteikta komandas starta vieta svētdienas finālbraucieniem.

Manis nosaukto radušos grūtību dēļ var teikt, ka vienu mazu uzvaru jau esam izcīnījuši un Latvijas izlase būs starp tām 17 izlasēm, kuras ieradušās uz Eiropas Nāciju kausa izcīņu.’’

Izmantotie resursi:
Jaunumi