Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2556, Did:0, useCase: 0

Madonā notiks Baltijas kausa posms Enduro Sprintā

LaMSF
LaMSF

2017. gada 1. jūlijā, Madonā, MX parkā „Smeceres sils” notiks Baltijas kausa 2. posms, Latvijas kausa 3. posms un Lietuvas kausa 3. posms Enduro Sprintā.

Sacensību organizators Romāns Ērkulis atklāj, ka trasē ir veiktas izmaiņas un tā atšķirsies no lielās Enduro trase. „Trases kopējais garums ar pārbraucieniem ir ~ 40 km un trīs speciālie testi. Pirmais, Enduro testa garums ~1 km pa smilts segumu. Otrais, krosa tests ~ 3 km, motokrosa trase ar Enduro posmu. Trešais, krosa tests, kura garums ir ~ 2,5 km, motokrosa trase ar pļavu. Trase ir par 50% savādāka nekā tā bija Enduro. Viens no testiem ir jauns, vēl nebraukts. Būs jauni pārbraucieni ar interesantiem šķēršļiem, pa klaniem un lejām. Kopumā trase būs diezgan sarežģīta. Visi sportisti un līdzjutēji laipni gaidīti Madonā,” tā Romāns Ērkulis. Pirmais starts plkst. 12:00 Apbalvošana plkst. 17:00 Sacensību nolikumu skaties ŠEIT Sacensībām reģistrējies ŠEIT līdz 30. jūnija plkst. 14:00.