Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2556, Did:0, useCase: 0

Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī

LaMSF
LaMSF

Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī
Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī

Godinot sezonas vadošos Latvijas motokrosa sportistus, 10.decembī plkst.: 19.00 Ādažu kultūras centrā norisināsies 2016.gada motokrosa sezonas laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija. Pasākuma laikā tiks apbalvoti Latvijas un Baltijas čempioni, Latvijas kausa ieguvēji, vadošie klubi, kā arī Eiropas un pasaules sacensību pārstāvji. Aicinām sportistus un viņu īpašos viesus laikus pieteikties pasākumam.

2016.gads motokrosam bijis veiksmīgs, aizvadot Latvijas čempionāta un Latvijas kausa posmus ar kuplu pašmāju un kaimiņvalstu dalībnieku skaitu, trases malās redzot fanu pūļus un, protams, sagaidot arī pasaules čempionāta posmu Ķegumā. Atskatoties uz padarīto un godinot sezonas līderus, 10.decembrī Ādažu kultūras centrā tiks laipni gaidīti gan laureāti, gan citi interesenti.

Ierašanās pasākumā paredzēta no plkst.: 18.00. Viesiem, kas ieradīsies laikus, būs iespēja izmantot Smilebox, saņemot fotogrāfijas uzreiz. Svinīgo apbalvošanas ceremoniju vadīs daudziem labi zināmais Ģirts Timrots, bet sportistus intervēs „Ghetto Games” pārstāve, vienmēr elegantā un atraktīvā Simona Ozoliņa. Ceremonijas laikā uz skatuves redzēsim bundzinieku - Kristeru Hartmani, kas 16 gadu vecumā visus pārsteidza internetā ar savu bungu cover video.

Kā ierasts, visa vakara garumā tiks nodrošināts arī muzikālais pavadījums, par ko šoreiz gādās grupa Flame And The Rolltones – solists – Atis Zviedris, kas bijis viens no populārā šova “Izklausies redzēts” dalībniekiem, bet dīdžejs būs Kaspars Markševics, kas 2004. gadā ar skatuves vārdu Cash ieguva 1. vietu „Talantu fabrikā 4”. Vakara laikā darbosies arī zviedru galds un bārs.

Pieteikšanās pasākumam līdz 2.decembrim, sūtot e-pastu uz egija@lamsf.lv vai zvanot 67845851, 29441380. Ieejas maksa laureātiem – 10eur, viesiem – 15eur, bet piesakoties pēc 2.decembra vai pasākuma dienā ieejas maksa visiem – 25eur.

Laureātu saraksts ŠEIT - Aktuāli - Sezonas vadošo motokrosa sportistu...