Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2556, Did:0, useCase: 0

2016.gada Latvijas klubu čempiona titulu motokrosā izcīna „MX Moduls”

LaMSF
LaMSF

2016.gada Latvijas klubu čempiona titulu motokrosā izcīna „MX Moduls”
2016.gada Latvijas klubu čempiona titulu motokrosā izcīna „MX Moduls”

Aizvadītajā svētdienā, 11.septembrī Dobelē norisinājās noslēdzošais Latvijas čempionāta posms solo motociklu klasēm. Sportisti noslēdza ne vien individuālo ieskaiti, bet arī klubu čempionātu – līdz ar to tituli tika sadalīti arī komandu starpā. Dienas izskaņā tika noskaidrota, ka par 2016.gada čempionu kļuvis motoklubs „MX Moduls”.

Svētdien Dobelē risinājās sīvas sacensības, jo fināla cīņu par iespēju kāpt uz pjedestāla aizvadīja vien sportisti, bet arī viņu komandas. Tieši noslēdzošajā posmā pārāks izrādījās Ventspils motoklubs „Rodeo”, kuru pārstāvēja Priit Ratsep, Erki Kahro, Kristers Drevinskis, Toms Babris un Dāvis Līvs. Otro vietu ieņēma „MX Moduls” un sportisti Kārlis Sabulis, Dāvis Ivanovs, Gatis Būmanis un Kristiāns Freimanis. Savukārt trešajā vietā ierindojās „MX Ādaži”, kuriem punktus deva Toms Macuks, Andero Lusbo, Jānis Kubuliņš, Ričards Kursītis un Ralfs Edgars Ozoliņš.

Čempionāta kopvērtējumā motoklubu izkārtojums gan mazliet savādāks, lai gan pirmajā trijniekā iekļuva visas šīs komandas, pirmo vietu ieņēma „MX Moduls”, otro „Rodeo”, bet trešo „MX Ādaži”. Sportisti savu klubu vārdus aizstāvējuši godam. Taču, lai gan noslēdzies Latvijas klubu čempionāts solo motociklu klasēm, tikai 24.un 25.septembrī Saldū, „Silavotiņu” mototrasē noskaidrosim, kurš motoklubs kļūs par čempionu kvadraciklu vērtējumā.