Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2556, Did:0, useCase: 0

Vidriži atkal rūks – sestdien norisināsies cross country Latvijas un Baltijas čempionāts

LaMSF
LaMSF

Vidriži atkal rūks – sestdien norisināsies cross country Latvijas un Baltijas čempionāts
Vidriži atkal rūks – sestdien norisināsies cross country Latvijas un Baltijas čempionāts

Jau šo sestdien, 10. septembrī enduro sporta cienītāji laipni gaidīti atpakaļ Vidrižos, kur nosirsināsies 3. Latvijas un 4. Baltijas čempionāta posms cross country. Sīvās cīņas par tituliem turpināsies un dalībnieku rindās gaidīti gan pašmāju, gan kaimiņvalstu meistarīgākie braucēji. Protams, trases malā kā allaž gaidīsim arī līdzjutēju ovācijas.

Šonedēļ Vidriži atkal rūks – vietējos mežus un apkārtnes pieskandinot cross country sportistiem. Trase solās būt interesanta ikvienam un arī laika prognoze, pagaidām, šķiet, būs kā radīta enerģiskai nedēļas nogalei. Aicinām sportistus laikus reģistrēties sacensībām, izmantojot Enduromanager.eu mājas lapu, bet līdzjutējus aicinām vērot sacensības trases malā.

Baltijas čempionāta kopvērtējuma tabulā, prestižajā E1 klasē sīva cīņa risinās pirmajā trijniekā, kur pirmo vietu ieņem Domas Grundele, otro pašmāju meistars Edgars Siliņš, bet trešo – Gints Bērziņš. Tiesa, jāatzīst, ka otrā un trešā vieta dala vienādu punktu summu. Tikmēr E2 klasē kopvērtējuma tabulas augšgalā atrodas Jānis Vinters, otro vietu ieņem Uģis Klimons, bet trešo – Ivo Šteinbergs. Protams, katrs izcīnītais punkts būs ļoti svarīgs arī Latvijas čempionāta ieskaitē, jo sezonas noslēdzošais posms norisināsies jau 15.oktobrī.

Atgādinām, ka cross country ir enduro motosporta veida disciplīna, kur piedalās solo motocikli, sporta un pilnpiedziņas kvadri. Cross Country sacensības notiek brīvā dabā, izmantojot dabisko reljefu un mākslīgi veidotus šķēršļus. Trasē sastopami gan klasiski motokrosa elementi, tramplīni un asi līkumi, gan smilšu, dubļu un meža posmi. Sacensības ir ar kopēju startu, un braucieni ilgst līdz 2 stundām, atkarībā no sportista klases