• Eiropas triāla braucēji no 13 valstīm pošas uz sacensībām Liepājā
  22.mai. Eiropas triāla braucēji no 13 valstīm pošas uz sacensībām Liepājā
  Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, Liepājas “Vecajos fortos” pirmo reizi Latvijā norisināsies Eiropas čempionāta posms triālā, kas pulcēs 13 valstu labākos Eiropas mototriālistus jauniešus un sievietes, lai cīnītos par Liepājas posma ieskaites punktiem. Eiropas čempionāta priekšvakarā, 26. maijā, Liepājas pilsētas centrā, tirdzniecības nama “Kurzeme” iekšpagalmā, pulksten 19 notiks triāla paraugdemonstrējumi.
 • "Dimantu kausā’’ uzvar Ivanovs
  11.mai. "Dimantu kausā’’ uzvar Ivanovs
  Aizvadītajās svētku brīvdienās Stāmerienā norisinājās gadskārtējās sacensības stadionmotokrosā ‘’Dimantu kauss’’.
  Šogad par vērtīgo ’’Dimantu kausu’’ cīnījās vairāk kā simts sportistu – gan labākie pašmāju motobraucēji, gan viesi no kaimiņu valsts Igaunijas.
 • Ar Ivo Šteinberga uzvaru un iespaidīgu dalībnieku skaitu startē enduro sezona
  28.mar. Ar Ivo Šteinberga uzvaru un iespaidīgu dalībnieku skaitu startē enduro sezona
  Svētdien, 26.martā Ķesterciemā, Bušu karjerā risinājās Latvijas kausa 1.posms un Lietuvas kausa 1.posms enduro sprintā. 2017.gada enduro sprinta sezonas sacensības atklātas ar rekordlielu dalībnieku skaitu – 205 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Šis bija liels pārbaudījums ne tikai sportistiem, kuri cīnījās par vietu uz pjedestāla, bet arī tiesnešiem, kuriem jau pirmajā sezonas posmā bija vaiga sviedros jāstrādā, lai dienas beigās katrs sportists uzzinātu savu rezultātu.
 • Laura Freiberga vadītā komanda gatava jaunajai motokrosa sezonai
  13.mar. Laura Freiberga vadītā komanda gatava jaunajai motokrosa sezonai
  Nedēļas nogalē, ar sacensībām Jūrkalnē, tiks atklāta 2017. gada Latvijas motokrosa sezona. Laura Freiberga vadībā tai aktīvi gatavojas arī komandas ''F.F.F. Motodraugi'' sportisti, kuri marta pirmajās dienās bija pulcējušies uz komandas koptreniņu un tradicionālo pirmssezonas fotosesiju.
 • Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā dodas uz Ādažiem
  08.feb. Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā dodas uz Ādažiem
  Termometra stabiņam noslīdot arvien vairāk zem nulles, jau šajā nedēļas nogalē, svētdien, 12.februārī tiks turpināta skijoringa un ziemas motokrosa sezona. Šoreiz sportisti un līdzjutēji tiksies Ādažos.
 • Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā II posms
  06.feb. Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā II posms
  5.februāri Stāmerienā aizvadītais Latvijas čempionāta, Latvijas kausa un Latvijas Junioru čempionāta II posms skijoringā un ziemas motokrosā.
 • Stāmerienā norisināsies arī Mini MX sacensības
  03.feb. Stāmerienā norisināsies arī Mini MX sacensības
  Jau šajā nedēļas nogalē, 5.februārī Stāmerienā norisināsies 2.Latvijas čempionāta un Latvijas Junioru čempionāta posms skijoringā un ziemas motokrosā. Taču šoreiz trasē varēs doties arī Mini MX pārstāvji, izcīnot „Motoparka Dimanti” kausu Ziemas Mini MX.
 • Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā 1.posms
  25.jan. Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā 1.posms
  Aizvadītajā sestdienā, 21.janvārī Stāmerienā norisinājās 1.Latvijas čempionāta, Latvijas kausa un Latvijas Junioru čempionāta posms skijoringā un ziemas motokrosā, pulcinot ekstrēmākos motosporta cienītājus. Sacensību rezultati apskatāmi: Rezultāti - Licences.lvFoto: Skijorings.lv
 • FIM Eiropas Nesporta padomē lemj par moto tūrisma attīstību
  23.jan. FIM Eiropas Nesporta padomē lemj par moto tūrisma attīstību
  21.janvārī Romā, Itālijā norisinājās FIM (Starptautiskās Motosporta federācijas) Eiropas Nesporta padome. Tūrisma komisijas sēdes darba kārtībā ietilpa jautājumi, kas saistīti ar motociklistiem draudzīgo viesnīcu projekta attīstību visas Eiropas mērogā, tūrisma gidu apmācību, kā arī dažādu sadarbības projektu attīstīšanu.
 • Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā
  19.jan. Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā
  Jaunā, 2017. gada Latvijas čempionāta sezona motokrosā startēs 2. aprīlī, kad solo motociklu pārstāvji tiksies Liepājā, "Laumas" mototrasē. Tikmēr mainīts ceturtā šī sacīkšu seriāla posma datums, kas paredzēts Dobelē - tur sportisti tiksies 20. augustā. Savukārt MX65 un MX85 klašu braucēji nestartēs Pērnavā 3. jūnijā - šīm klasēm viens no Latvijas čempionāta posmiem norisināsies atsevišķi, 26. augustā Tihemetsā.
 • Toms Macuks pievienojas komandai ''S.C.moto''
  16.jan. Toms Macuks pievienojas komandai ''S.C.moto''
  2017.gada Latvijas motokrosa sezona sāksies neierasti ātri - pirmais Latvijas čempionāta posms tiks aizvadīts jau 1. un 2.aprīlī, smilšainajā Liepājas ''Laumas'' trasē. Tas nozīmē, ka līdz sezonas pirmajam nozīmīgajam startam atlikušas mazāk kā 80 dienas un pilnā sparā rit treniņdarbs un gatavošanās atbildīgajiem startiem.
 • 2017. gada motokrosa sezonas kalendāri beidzot ir klāt
  02.jan. 2017. gada motokrosa sezonas kalendāri beidzot ir klāt
  Lai arī ar novēlošanos, bet kopā ar laimīga, veiksmīga un panākumiem bagāta Jaunā gada vēlējumiem, nododam Jums arī 2017. gada sezonas kalendāru.
 • Sistēma Licences.lv uzsāk savu darbību
  16.dec. Sistēma Licences.lv uzsāk savu darbību
  Esam priecīgi paziņot, ka Latvijas Motosporta federācija (LaMSF), uzsākot 2017. gada sezonu, piedāvā jaunu, daudzfunkcionālu sportistu, tiesnešu, organizatoru, mehāniķu, treneru, klubu, trašu, motociklu un mediju licencēšanas sistēmu - licences.lv
 • Apstiprināts skijoringa un ziemas motokrosa kalendārs 2017. gadam
  15.dec. Apstiprināts skijoringa un ziemas motokrosa kalendārs 2017. gadam
  Latvijas Motosporta federācijas Skijoringa komisija apstiprinājusi 2017.gada sezonas kalendāru Latvijas čempionātam, Latvijas Kausam skijoringā un Latvijas čempionātam, Latvijas Junioru čempionātam ziemas motokrosā. Pirmās sacensības pie labvēlīgiem laikapstākļiem paredzētas jau 7.janvārī Stāmerienā un 8.janvārī Apē.
 • Foto: LaMSF Enduro laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  13.dec. Foto: LaMSF Enduro laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  10. decembrī greznajā Šlokenbekas muižā norisinājās tradicionālie enduro sezonas noslēguma svētki – LaMSF Enduro komisijas sezonas kopvērtējuma laureātu apbalvošanas ceremonija. Pasākums pulcēja vadošos Latvijas un Baltijas sportistus, kuri saņēma godalgas par 2016.gadā gūtajiem panākumiem.
 • Foto: LaMSF Motokrosa laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  13.dec. Foto: LaMSF Motokrosa laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  Aizvadītajā sestdienā, 10.decembrī Ādažu kultūras centrā tika sveikti šīs sezonas vadošie Latvijas čempionāta un Latvijas kausa pārstāvji motokrosā. Pasākums pulcēja gan pašmāju, gan kaimiņvalstu vadošos šī sporta veida pārstāvjus.
 • Foto: "Zelta Mopēds 2016"
  26.nov. Foto: "Zelta Mopēds 2016"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu LaMSF čempionāta "Zelta Mopēds" sezonas noslēguma pasākumā, kas notika Ogrē.
  Foto: Ritvars Raits
 • Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī
  17.nov. Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī
  Godinot sezonas vadošos Latvijas motokrosa sportistus, 10.decembī plkst.: 19.00 Ādažu kultūras centrā norisināsies 2016.gada motokrosa sezonas laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija. Pasākuma laikā tiks apbalvoti Latvijas un Baltijas čempioni, Latvijas kausa ieguvēji, vadošie klubi, kā arī Eiropas un pasaules sacensību pārstāvji. Aicinām sportistus un viņu īpašos viesus laikus pieteikties pasākumam.
 • Nozagti moči un 4.vieta – Jānis Vinters enduro Eiropas čempionātā
  31.okt. Nozagti moči un 4.vieta – Jānis Vinters enduro Eiropas čempionātā
  Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 28. līdz 30.oktobrim, Harfsen pilsētā Nīderlandē norisinājās šīs sezonas 4. Eiropas čempionāta posms enduro. Sacīkstēs Latviju pārstāvēja izbijušais Dakaras rallija sportists Jānis Vinters, kurš, saskaroties ar ļoti nepatīkamu starpgadījumu, tomēr startēja, izcīnot 4.vietu savā klasē.
 • "MX Ādaži" par Nāciju Kausu Francijā
  25.okt. "MX Ādaži" par Nāciju Kausu Francijā
  Nāciju Kauss kvadracikliem.Ja pagājušajā gadā Latvijas izlasē bija divi braucēji no mūsu kluba-Raivis Sootee un Kārlis Bole jr.,tad šogad kopā ar Edgaru Menģeli un Kristapu Veinbergu izlasē startēja viens mūsu kluba sportists-Jānis Saldavs.Tāpat kā Kristapam,arī Jānim tā bija debija tik lielās sacensībās.Jau Latvijā pirms došanās uz Franciju tika aizvadīti treniņbraucieni dažādās trasēs,lai būtu labā fiziskā formā.Uz Franciju devāmies krietni ātrāk,nekā citas komandas,jo tika nolemts patrenēties Francijas trasēs,tā ka Francijā bijām jau svētdien.Pateicoties Edgara Menģeļa un komandas vadītāja Aleksa Monī pūlēm,tas arī tika izdarīts-divas dienas treniņi tehniski sarežģītā trasē,viena diena tipiski ātrā un "cietā" Francijas kalnainajā Dole trasē.
 • lasīt vairāk