• Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā 1.posms
  25.jan. Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā 1.posms
  Aizvadītajā sestdienā, 21.janvārī Stāmerienā norisinājās 1.Latvijas čempionāta, Latvijas kausa un Latvijas Junioru čempionāta posms skijoringā un ziemas motokrosā, pulcinot ekstrēmākos motosporta cienītājus. Sacensību rezultati apskatāmi: Rezultāti - Licences.lvFoto: Skijorings.lv
 • FIM Eiropas Nesporta padomē lemj par moto tūrisma attīstību
  23.jan. FIM Eiropas Nesporta padomē lemj par moto tūrisma attīstību
  21.janvārī Romā, Itālijā norisinājās FIM (Starptautiskās Motosporta federācijas) Eiropas Nesporta padome. Tūrisma komisijas sēdes darba kārtībā ietilpa jautājumi, kas saistīti ar motociklistiem draudzīgo viesnīcu projekta attīstību visas Eiropas mērogā, tūrisma gidu apmācību, kā arī dažādu sadarbības projektu attīstīšanu.
 • Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā
  19.jan. Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā
  Jaunā, 2017. gada Latvijas čempionāta sezona motokrosā startēs 2. aprīlī, kad solo motociklu pārstāvji tiksies Liepājā, "Laumas" mototrasē. Tikmēr mainīts ceturtā šī sacīkšu seriāla posma datums, kas paredzēts Dobelē - tur sportisti tiksies 20. augustā. Savukārt MX65 un MX85 klašu braucēji nestartēs Pērnavā 3. jūnijā - šīm klasēm viens no Latvijas čempionāta posmiem norisināsies atsevišķi, 26. augustā Tihemetsā.
 • Toms Macuks pievienojas komandai ''S.C.moto''
  16.jan. Toms Macuks pievienojas komandai ''S.C.moto''
  2017.gada Latvijas motokrosa sezona sāksies neierasti ātri - pirmais Latvijas čempionāta posms tiks aizvadīts jau 1. un 2.aprīlī, smilšainajā Liepājas ''Laumas'' trasē. Tas nozīmē, ka līdz sezonas pirmajam nozīmīgajam startam atlikušas mazāk kā 80 dienas un pilnā sparā rit treniņdarbs un gatavošanās atbildīgajiem startiem.
 • 2017. gada motokrosa sezonas kalendāri beidzot ir klāt
  02.jan. 2017. gada motokrosa sezonas kalendāri beidzot ir klāt
  Lai arī ar novēlošanos, bet kopā ar laimīga, veiksmīga un panākumiem bagāta Jaunā gada vēlējumiem, nododam Jums arī 2017. gada sezonas kalendāru.
 • Sistēma Licences.lv uzsāk savu darbību
  16.dec. Sistēma Licences.lv uzsāk savu darbību
  Esam priecīgi paziņot, ka Latvijas Motosporta federācija (LaMSF), uzsākot 2017. gada sezonu, piedāvā jaunu, daudzfunkcionālu sportistu, tiesnešu, organizatoru, mehāniķu, treneru, klubu, trašu, motociklu un mediju licencēšanas sistēmu - licences.lv
 • Apstiprināts skijoringa un ziemas motokrosa kalendārs 2017. gadam
  15.dec. Apstiprināts skijoringa un ziemas motokrosa kalendārs 2017. gadam
  Latvijas Motosporta federācijas Skijoringa komisija apstiprinājusi 2017.gada sezonas kalendāru Latvijas čempionātam, Latvijas Kausam skijoringā un Latvijas čempionātam, Latvijas Junioru čempionātam ziemas motokrosā. Pirmās sacensības pie labvēlīgiem laikapstākļiem paredzētas jau 7.janvārī Stāmerienā un 8.janvārī Apē.
 • Foto: LaMSF Enduro laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  13.dec. Foto: LaMSF Enduro laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  10. decembrī greznajā Šlokenbekas muižā norisinājās tradicionālie enduro sezonas noslēguma svētki – LaMSF Enduro komisijas sezonas kopvērtējuma laureātu apbalvošanas ceremonija. Pasākums pulcēja vadošos Latvijas un Baltijas sportistus, kuri saņēma godalgas par 2016.gadā gūtajiem panākumiem.
 • Foto: LaMSF Motokrosa laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  13.dec. Foto: LaMSF Motokrosa laureātu apbalvošanas ceremonija 2016
  Aizvadītajā sestdienā, 10.decembrī Ādažu kultūras centrā tika sveikti šīs sezonas vadošie Latvijas čempionāta un Latvijas kausa pārstāvji motokrosā. Pasākums pulcēja gan pašmāju, gan kaimiņvalstu vadošos šī sporta veida pārstāvjus.
 • Foto: "Zelta Mopēds 2016"
  26.nov. Foto: "Zelta Mopēds 2016"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu LaMSF čempionāta "Zelta Mopēds" sezonas noslēguma pasākumā, kas notika Ogrē.
  Foto: Ritvars Raits
 • Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī
  17.nov. Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī
  Godinot sezonas vadošos Latvijas motokrosa sportistus, 10.decembī plkst.: 19.00 Ādažu kultūras centrā norisināsies 2016.gada motokrosa sezonas laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija. Pasākuma laikā tiks apbalvoti Latvijas un Baltijas čempioni, Latvijas kausa ieguvēji, vadošie klubi, kā arī Eiropas un pasaules sacensību pārstāvji. Aicinām sportistus un viņu īpašos viesus laikus pieteikties pasākumam.
 • Nozagti moči un 4.vieta – Jānis Vinters enduro Eiropas čempionātā
  31.okt. Nozagti moči un 4.vieta – Jānis Vinters enduro Eiropas čempionātā
  Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 28. līdz 30.oktobrim, Harfsen pilsētā Nīderlandē norisinājās šīs sezonas 4. Eiropas čempionāta posms enduro. Sacīkstēs Latviju pārstāvēja izbijušais Dakaras rallija sportists Jānis Vinters, kurš, saskaroties ar ļoti nepatīkamu starpgadījumu, tomēr startēja, izcīnot 4.vietu savā klasē.
 • "MX Ādaži" par Nāciju Kausu Francijā
  25.okt. "MX Ādaži" par Nāciju Kausu Francijā
  Nāciju Kauss kvadracikliem.Ja pagājušajā gadā Latvijas izlasē bija divi braucēji no mūsu kluba-Raivis Sootee un Kārlis Bole jr.,tad šogad kopā ar Edgaru Menģeli un Kristapu Veinbergu izlasē startēja viens mūsu kluba sportists-Jānis Saldavs.Tāpat kā Kristapam,arī Jānim tā bija debija tik lielās sacensībās.Jau Latvijā pirms došanās uz Franciju tika aizvadīti treniņbraucieni dažādās trasēs,lai būtu labā fiziskā formā.Uz Franciju devāmies krietni ātrāk,nekā citas komandas,jo tika nolemts patrenēties Francijas trasēs,tā ka Francijā bijām jau svētdien.Pateicoties Edgara Menģeļa un komandas vadītāja Aleksa Monī pūlēm,tas arī tika izdarīts-divas dienas treniņi tehniski sarežģītā trasē,viena diena tipiski ātrā un "cietā" Francijas kalnainajā Dole trasē.
 • Supermoto Nāciju kauss jau šonedēļ
  18.okt. Supermoto Nāciju kauss jau šonedēļ(1)
  Jau šajā nedēļas nogalē, 22. un 23.oktobrī Spānijas pilsētā Alcarras norisināsies 2016.gada Nāciju kauss supermoto. Latvijas vārdu šajās izaicinošajās sacīkstēs pārstāvēs trīs meistarīgi braucēji – Lauris Liepiņš, Edgars Ivuškāns un Dzintars Baltais.
 • Noslēgta 2016.gada Latvijas čempionāta cross country sezona
  17.okt. Noslēgta 2016.gada Latvijas čempionāta cross country sezona
  Aizvadītajā sestdienā, 15.oktobrī Vietalvā norisinājās 4.un noslēdzošais šīs sezonas Latvijas čempionāta un Latvijas kausa posms enduro disciplīnā cross country. Sacīkstes pulcēja gana kuplu dalībnieku skaitu un, protams, sezonas vadošos sportistus, kuri godam cīnījās par 2016.gada čempiona tituliem.
 • Enduro rallija noslēdzošais posms pulcē ap 300 dalībnieku
  12.okt. Enduro rallija noslēdzošais posms pulcē ap 300 dalībnieku
  Aizvadītajā nedēļas nogalē Pabradē, Lietuvā norisinājās šīs sezonas II un noslēdzošais Baltijas enduro rallija posms. Sacensības pulcēja ļoti kuplu dalībnieku skaitu, kopskaitā trasē dodoties teju 300 sportistiem, protams, arī Latvijas pārstāvjiem. Moto piedzīvojumu klubu „apPasaule” vien pārstāvēja četras komandas.
  Lai gan obligātie posmi radīja grūtības ne vienam vien, redzams, ka šī enduro disciplīna ir guvusi plašu atzinību ne tikai Lietuvas, bet šogad arī Latvijas braukt gribētāju vidū.
 • Cross Country sezonas noslēgums jau šonedēļ Vietalvā
  12.okt. Cross Country sezonas noslēgums jau šonedēļ Vietalvā
  Jau šajā nedēļas nogalē, 15.oktobrī Vietalvā, sporta un atpūtas centrā „Mailes” norisināsies ceturtais noslēdzošais un šīs sezonas Latvijas čempionāta un Latvijas kausa posms Cross Country. Zinot, ka šīs būs 2016.gada fināla cīņas, skatītājus noteikti gaida pamatīga duelēšanās trasē, kurā sportisti mēģinās izcīnīt sezonas augstākos titulus.
 • „Motokruīzs” un „CaMK Latgale” izcīna 2016.gada motokrosa klubu augstākos titulus
  29.sep. „Motokruīzs” un „CaMK Latgale” izcīna 2016.gada motokrosa klubu augstākos titulus
  Aizvadītajā svētdienā, 25.septembrī Saldū norisinājās noslēdzošais Latvijas čempionāta posms kvadracikliem un blakusvāģiem, kā arī Latvijas kausa posms motokrosā. Sacīšu laikā noskaidrojām ne vien šī gada čempionus individuālajā ieskaitē, bet arī sezonas vadošos klubus. Latvijas klubu čempionātā kvadracikliem uzvaru guvusi „Motokruīza” pirmā komanda, bet Latvijas solo motociklu klubu kausā titulu izcīnījusi „CaMK Latgale”.
 • Junioru motokrosa izlase dodas uz Beļģiju
  28.sep. Junioru motokrosa izlase dodas uz Beļģiju
  Jau 1. un 2.oktobrī Beļģijā norisināsies gada nozīmīgākās junioru komandu motokrosa sacensības - ''Coupe de l'Avenir'' un uz tām poztīvā noskaņojumā un apņēmības pilni dodas Latvijas izlases jaunie motokrosisti. Fīlipa Kempeļa vadībā Latvijas izlasi pārstāvēs Edvards Bidzāns, Kārlis Alberts Reišulis un Roberts Lūsis MX65 klasē, Mairis Pumpurs, Patriks Uzuls un Kristers Krists Sūna MX85 klasē, kā arī Tomass Šileika, Rainers Žuks un Kristers Drevinskis MX Open klasē.
 • Sadalīti Latvijas motokrosa čempionāta kvadraciklu un blakusvāģu klašu tituli
  26.sep. Sadalīti Latvijas motokrosa čempionāta kvadraciklu un blakusvāģu klašu tituli
  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 24.un 25.septembrī Saldus „Silavotiņu” mototrasē norisinājās pēdējais Latvijas čempionāta posms kvadracikliem un blakusvāģiem, kā arī noslēdzošais Latvijas kausa un Junioru čempionāta posms motokrosā. Par Q Pro čempionu kļuva Kevin Saar (Motokruīzs), bet B/V klasē uzvaras laurus plūca Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš (Salacas kauss).
 • lasīt vairāk