• Sistēma Licences.lv uzsāk savu darbību
  16.dec. Sistēma Licences.lv uzsāk savu darbību
  Esam priecīgi paziņot, ka Latvijas Motosporta federācija (LaMSF), uzsākot 2017. gada sezonu, piedāvā jaunu, daudzfunkcionālu sportistu, tiesnešu, organizatoru, mehāniķu, treneru, klubu, trašu, motociklu un mediju licencēšanas sistēmu - licences.lv
 • Apstiprināts skijoringa un ziemas motokrosa kalendārs 2017. gadam
  15.dec. Apstiprināts skijoringa un ziemas motokrosa kalendārs 2017. gadam
  Latvijas Motosporta federācijas Skijoringa komisija apstiprinājusi 2017.gada sezonas kalendāru Latvijas čempionātam, Latvijas Kausam skijoringā un Latvijas čempionātam, Latvijas Junioru čempionātam ziemas motokrosā. Pirmās sacensības pie labvēlīgiem laikapstākļiem paredzētas jau 7.janvārī Stāmerienā un 8.janvārī Apē.
 • Foto: "Zelta Mopēds 2016"
  26.nov. Foto: "Zelta Mopēds 2016"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu LaMSF čempionāta "Zelta Mopēds" sezonas noslēguma pasākumā, kas notika Ogrē.
  Foto: Ritvars Raits
 • Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī
  17.nov. Sezonas vadošo motokrosa sportistu apbalvošana 10.decembrī
  Godinot sezonas vadošos Latvijas motokrosa sportistus, 10.decembī plkst.: 19.00 Ādažu kultūras centrā norisināsies 2016.gada motokrosa sezonas laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija. Pasākuma laikā tiks apbalvoti Latvijas un Baltijas čempioni, Latvijas kausa ieguvēji, vadošie klubi, kā arī Eiropas un pasaules sacensību pārstāvji. Aicinām sportistus un viņu īpašos viesus laikus pieteikties pasākumam.
 • Nozagti moči un 4.vieta – Jānis Vinters enduro Eiropas čempionātā
  31.okt. Nozagti moči un 4.vieta – Jānis Vinters enduro Eiropas čempionātā
  Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 28. līdz 30.oktobrim, Harfsen pilsētā Nīderlandē norisinājās šīs sezonas 4. Eiropas čempionāta posms enduro. Sacīkstēs Latviju pārstāvēja izbijušais Dakaras rallija sportists Jānis Vinters, kurš, saskaroties ar ļoti nepatīkamu starpgadījumu, tomēr startēja, izcīnot 4.vietu savā klasē.
 • "MX Ādaži" par Nāciju Kausu Francijā
  25.okt. "MX Ādaži" par Nāciju Kausu Francijā
  Nāciju Kauss kvadracikliem.Ja pagājušajā gadā Latvijas izlasē bija divi braucēji no mūsu kluba-Raivis Sootee un Kārlis Bole jr.,tad šogad kopā ar Edgaru Menģeli un Kristapu Veinbergu izlasē startēja viens mūsu kluba sportists-Jānis Saldavs.Tāpat kā Kristapam,arī Jānim tā bija debija tik lielās sacensībās.Jau Latvijā pirms došanās uz Franciju tika aizvadīti treniņbraucieni dažādās trasēs,lai būtu labā fiziskā formā.Uz Franciju devāmies krietni ātrāk,nekā citas komandas,jo tika nolemts patrenēties Francijas trasēs,tā ka Francijā bijām jau svētdien.Pateicoties Edgara Menģeļa un komandas vadītāja Aleksa Monī pūlēm,tas arī tika izdarīts-divas dienas treniņi tehniski sarežģītā trasē,viena diena tipiski ātrā un "cietā" Francijas kalnainajā Dole trasē.
 • Supermoto Nāciju kauss jau šonedēļ
  18.okt. Supermoto Nāciju kauss jau šonedēļ(1)
  Jau šajā nedēļas nogalē, 22. un 23.oktobrī Spānijas pilsētā Alcarras norisināsies 2016.gada Nāciju kauss supermoto. Latvijas vārdu šajās izaicinošajās sacīkstēs pārstāvēs trīs meistarīgi braucēji – Lauris Liepiņš, Edgars Ivuškāns un Dzintars Baltais.
 • Noslēgta 2016.gada Latvijas čempionāta cross country sezona
  17.okt. Noslēgta 2016.gada Latvijas čempionāta cross country sezona
  Aizvadītajā sestdienā, 15.oktobrī Vietalvā norisinājās 4.un noslēdzošais šīs sezonas Latvijas čempionāta un Latvijas kausa posms enduro disciplīnā cross country. Sacīkstes pulcēja gana kuplu dalībnieku skaitu un, protams, sezonas vadošos sportistus, kuri godam cīnījās par 2016.gada čempiona tituliem.
 • Enduro rallija noslēdzošais posms pulcē ap 300 dalībnieku
  12.okt. Enduro rallija noslēdzošais posms pulcē ap 300 dalībnieku
  Aizvadītajā nedēļas nogalē Pabradē, Lietuvā norisinājās šīs sezonas II un noslēdzošais Baltijas enduro rallija posms. Sacensības pulcēja ļoti kuplu dalībnieku skaitu, kopskaitā trasē dodoties teju 300 sportistiem, protams, arī Latvijas pārstāvjiem. Moto piedzīvojumu klubu „apPasaule” vien pārstāvēja četras komandas.
  Lai gan obligātie posmi radīja grūtības ne vienam vien, redzams, ka šī enduro disciplīna ir guvusi plašu atzinību ne tikai Lietuvas, bet šogad arī Latvijas braukt gribētāju vidū.
 • Cross Country sezonas noslēgums jau šonedēļ Vietalvā
  12.okt. Cross Country sezonas noslēgums jau šonedēļ Vietalvā
  Jau šajā nedēļas nogalē, 15.oktobrī Vietalvā, sporta un atpūtas centrā „Mailes” norisināsies ceturtais noslēdzošais un šīs sezonas Latvijas čempionāta un Latvijas kausa posms Cross Country. Zinot, ka šīs būs 2016.gada fināla cīņas, skatītājus noteikti gaida pamatīga duelēšanās trasē, kurā sportisti mēģinās izcīnīt sezonas augstākos titulus.
 • „Motokruīzs” un „CaMK Latgale” izcīna 2016.gada motokrosa klubu augstākos titulus
  29.sep. „Motokruīzs” un „CaMK Latgale” izcīna 2016.gada motokrosa klubu augstākos titulus
  Aizvadītajā svētdienā, 25.septembrī Saldū norisinājās noslēdzošais Latvijas čempionāta posms kvadracikliem un blakusvāģiem, kā arī Latvijas kausa posms motokrosā. Sacīšu laikā noskaidrojām ne vien šī gada čempionus individuālajā ieskaitē, bet arī sezonas vadošos klubus. Latvijas klubu čempionātā kvadracikliem uzvaru guvusi „Motokruīza” pirmā komanda, bet Latvijas solo motociklu klubu kausā titulu izcīnījusi „CaMK Latgale”.
 • Junioru motokrosa izlase dodas uz Beļģiju
  28.sep. Junioru motokrosa izlase dodas uz Beļģiju
  Jau 1. un 2.oktobrī Beļģijā norisināsies gada nozīmīgākās junioru komandu motokrosa sacensības - ''Coupe de l'Avenir'' un uz tām poztīvā noskaņojumā un apņēmības pilni dodas Latvijas izlases jaunie motokrosisti. Fīlipa Kempeļa vadībā Latvijas izlasi pārstāvēs Edvards Bidzāns, Kārlis Alberts Reišulis un Roberts Lūsis MX65 klasē, Mairis Pumpurs, Patriks Uzuls un Kristers Krists Sūna MX85 klasē, kā arī Tomass Šileika, Rainers Žuks un Kristers Drevinskis MX Open klasē.
 • Sadalīti Latvijas motokrosa čempionāta kvadraciklu un blakusvāģu klašu tituli
  26.sep. Sadalīti Latvijas motokrosa čempionāta kvadraciklu un blakusvāģu klašu tituli
  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 24.un 25.septembrī Saldus „Silavotiņu” mototrasē norisinājās pēdējais Latvijas čempionāta posms kvadracikliem un blakusvāģiem, kā arī noslēdzošais Latvijas kausa un Junioru čempionāta posms motokrosā. Par Q Pro čempionu kļuva Kevin Saar (Motokruīzs), bet B/V klasē uzvaras laurus plūca Māris Rupeiks un Kaspars Liepiņš (Salacas kauss).
 • Nosaukts Latvijas izlases sastāvs Eiropas Nāciju kausā kvadricikliem
  21.sep. Nosaukts Latvijas izlases sastāvs Eiropas Nāciju kausā kvadricikliem(1)
  8.un 9.oktobrī Francijā notiekošajā Eiropas Nāciju kausā kvadricikliem startēs arī Latvijas izlase. Zināms, ka šogad sarkanbalti sarkano karogu pārstāvēs Edgars Meņģelis, Kristaps Veinbergs un Jānis Saldavs.
 • Latvijas čempionāta Q un B/V noslēdzošais posms jau šonedēļ
  20.sep. Latvijas čempionāta Q un B/V noslēdzošais posms jau šonedēļ
  Jau šajā nedēļas nogalē, 24. un 25.septembrī Saldus „Silavotiņu” mototrasē norisināsies šīs sezonas noslēdzošais Latvijas čempionāta posms motokrosā kvadraciklu un blakusvāģu klasēm, kā arī Latvijas kausa un Latvijas Junioru čempionāta posms. Sacensību norises vietā tiks nodrošināta iespēja sekot līdzi arī pasaules Nāciju kausa sacensībām, kā arī fanu teltī būs iespēja klātienē satikt Latvijas izlases pārstāvju Eiropas Nāciju kausā blakusvāģiem.
 • Pilsblīdenē aizvadīts pirmspēdējais Latvijas kausa posms motokrosā
  19.sep. Pilsblīdenē aizvadīts pirmspēdējais Latvijas kausa posms motokrosā
  Svētdien, 18.septembrī Pilsblīdenē norisinājās šīs sezonas pirmspēdējais jeb 5.Latvijas kausa posms motokrosā solo klasēm. Kopskaitā trasē devās 111 sportisti, pārstāvot desmit dažādas klases. Līdz ar to vietējo apkārti visas dienas garumā pieskandināja gan motokrosa jaunā paaudze, gan pieredzējušie braucēji, cīnoties par iespēju kāpt uz pjedestāla.
 • Foto: Latvijas kauss motokrosā Pilsblīdenē
  19.sep. Foto: Latvijas kauss motokrosā Pilsblīdenē
  Aizvadītajā svētdienā, 18.septembrī Pilsblīdenē norisinājās 5.Latvijas kausa posms solo motociklu klasēm.
 • 2016.gada Latvijas klubu čempiona titulu motokrosā izcīna „MX Moduls”
  15.sep. 2016.gada Latvijas klubu čempiona titulu motokrosā izcīna „MX Moduls”
  Aizvadītajā svētdienā, 11.septembrī Dobelē norisinājās noslēdzošais Latvijas čempionāta posms solo motociklu klasēm. Sportisti noslēdza ne vien individuālo ieskaiti, bet arī klubu čempionātu – līdz ar to tituli tika sadalīti arī komandu starpā. Dienas izskaņā tika noskaidrota, ka par 2016.gada čempionu kļuvis motoklubs „MX Moduls”.
 • Noskaidroti 2016.gada Latvijas čempioni motokrosā solo klasēm
  14.sep. Noskaidroti 2016.gada Latvijas čempioni motokrosā solo klasēm(1)
  Svētdien, 11.septembrī, Dobeles „Ceļa Ēzeļu” mototrasē tika noslēgts šīs sezonas Latvijas čempionāts motokrosā solo klasēm, aizvadot CRAMO Superfinālu. Līdz ar to tika noskaidrots, kuri sportisti ieguvuši 2016.gada augstākos titulus gan pieaugušo, gan bērnu konkurencē.
 • Pilsblīdenē norisināsies pirmspēdējais Latvijas kausa posms motokrosā solo klasēm
  14.sep. Pilsblīdenē norisināsies pirmspēdējais Latvijas kausa posms motokrosā solo klasēm(1)
  Jau šajā nedēļas nogalē, 18. septembrī Pilsblīdenē norisināsies šīs sezonas pirmspēdējais Latvijas kausa posms motokrosā. Trasē dosies vairāk nekā 10 dažādas solo motociklu klases – startēs gan bērnu un jauniešu klases, gan pieredzes bagātākie sportisti. Turklāt skatītājiem ieeja sacensībās bez maksas.
 • lasīt vairāk