• Madonā aizvadītas spraigas dubļu cīņas Enduro sprintā
  03.jūl. Madonā aizvadītas spraigas dubļu cīņas Enduro sprintā
  Sestdien, 1.jūlijā Madonā, MX parkā „Smeceres sils” notika Baltijas kausa otrais posms, Latvijas kausa trešais posms un Lietuvas kausa trešais posms Enduro sprintā.
 • Madonā notiks Baltijas kausa posms Enduro Sprintā
  25.jūn. Madonā notiks Baltijas kausa posms Enduro Sprintā
  2017. gada 1. jūlijā, Madonā, MX parkā „Smeceres sils” notiks Baltijas kausa 2. posms, Latvijas kausa 3. posms un Lietuvas kausa 3. posms Enduro Sprintā.
 • Ivo Šteinbergs uzvar Enduro Madonā
  20.jūn. Ivo Šteinbergs uzvar Enduro Madonā
  Aizvadītajā nedēļas nogalē 17.-18. jūnijā Madonā norisinājās Baltijas čempionāta 1. posms Enduro. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Kopējais dalībnieku skaits – 62 sportisti.
 • Zantes Enduro svētki noslēdzas ar plaši apmeklētu Enduro Ralliju!
  14.jūn. Zantes Enduro svētki noslēdzas ar plaši apmeklētu Enduro Ralliju!
  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 10. jūnijā Zantē norisinājās nu jau par tradīciju iedibinātais Baltijas Enduro Rallija 1.posms. Uz sacensībām bija ieradušies vairāk kā 140 sportisti no Latvijas un Lietuvas. Spēkus Enduro Rallijā bija devušies pārbaudīt gan pieredzējuši sportisti, gan arī iesācēji. Enduro Rallijs no klasiskā Enduro atšķiras nedaudz. Sacensību formāti ir samērā līdzīgi, taču Enduro Rallijā būtiskākā atšķirība ir tā, ka sacensību dalībniekiem jābrauc komandā pa divi un arī rezultāti tiek skaitīti komandai kopēji, kā arī braukšana notiek vadoties pēc trases maršruta GPS navigatoru ierīcēs.
 • Zantē 95 km garā trasē notiks enduro rallijs
  08.jūn. Zantē 95 km garā trasē notiks enduro rallijs
  šo sestdien, 10. jūnijā Zantē norisināsies Baltijas enduro rallija pirmais posms. Par sacensību īpašo gaisotni rūpēsies Baltijas enduro čempions Kristians Evarsons, pasaules apceļotājs Mārtiņš Sils un uzņēmums "DiviRati".
 • Madonā norisināsies Latvijas un Baltijas čempionāta 1.posms Enduro
  07.jūn. Madonā norisināsies Latvijas un Baltijas čempionāta 1.posms Enduro
  17. un 18. jūnijā, Madonā norisināsies Baltijas čempionāta 1.posms, Latvijas čempionāta 1.posms un Lietuvas čempionāta 1.posms Enduro.
 • Eiropas triāla braucēji no 13 valstīm pošas uz sacensībām Liepājā
  22.mai. Eiropas triāla braucēji no 13 valstīm pošas uz sacensībām Liepājā
  Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, Liepājas “Vecajos fortos” pirmo reizi Latvijā norisināsies Eiropas čempionāta posms triālā, kas pulcēs 13 valstu labākos Eiropas mototriālistus jauniešus un sievietes, lai cīnītos par Liepājas posma ieskaites punktiem. Eiropas čempionāta priekšvakarā, 26. maijā, Liepājas pilsētas centrā, tirdzniecības nama “Kurzeme” iekšpagalmā, pulksten 19 notiks triāla paraugdemonstrējumi.
 • "Dimantu kausā’’ uzvar Ivanovs
  11.mai. "Dimantu kausā’’ uzvar Ivanovs
  Aizvadītajās svētku brīvdienās Stāmerienā norisinājās gadskārtējās sacensības stadionmotokrosā ‘’Dimantu kauss’’.
  Šogad par vērtīgo ’’Dimantu kausu’’ cīnījās vairāk kā simts sportistu – gan labākie pašmāju motobraucēji, gan viesi no kaimiņu valsts Igaunijas.
 • Dimantu kauss 4.maijā Stāmerienā
  24.apr. Dimantu kauss 4.maijā Stāmerienā
  Ir pagājis gads un tuvojas jau ceturtā ‘’Dimantu kausa’’ izcīņa stadionmotokrosā ‘’Motorparkā Dimanti’’, kas atrodas Gulbenes pusē. Vēl nesen šeit tika aizvadīti divi Latvijas čempionāta posmi skijoringā un ziemas motokrosā. Tā ietvaros tika izcīnīts mazais ‘’Dimantu kauss’’ MINI MX klasē. Pienākusi kārta lielā ‘’Dimantu kausa’’ izcīņai.
 • Edgars Siliņš: "Daudziem bija grūti nobraukt taisni, bija daudz kritienu"
  04.apr. Edgars Siliņš: "Daudziem bija grūti nobraukt taisni, bija daudz kritienu"
  Sestdien, 1. aprīlī Ķesterciemā, Bušu karjerā risinājās Latvijas kausa pirmais posms "Cross Country" sacensībās. Par uzvaru solo klasēs cīnījās 107 braucēji, bet kvadru klasēs - 20.
 • Ar Ivo Šteinberga uzvaru un iespaidīgu dalībnieku skaitu startē enduro sezona
  28.mar. Ar Ivo Šteinberga uzvaru un iespaidīgu dalībnieku skaitu startē enduro sezona
  Svētdien, 26.martā Ķesterciemā, Bušu karjerā risinājās Latvijas kausa 1.posms un Lietuvas kausa 1.posms enduro sprintā. 2017.gada enduro sprinta sezonas sacensības atklātas ar rekordlielu dalībnieku skaitu – 205 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Šis bija liels pārbaudījums ne tikai sportistiem, kuri cīnījās par vietu uz pjedestāla, bet arī tiesnešiem, kuriem jau pirmajā sezonas posmā bija vaiga sviedros jāstrādā, lai dienas beigās katrs sportists uzzinātu savu rezultātu.
 • Laura Freiberga vadītā komanda gatava jaunajai motokrosa sezonai
  13.mar. Laura Freiberga vadītā komanda gatava jaunajai motokrosa sezonai
  Nedēļas nogalē, ar sacensībām Jūrkalnē, tiks atklāta 2017. gada Latvijas motokrosa sezona. Laura Freiberga vadībā tai aktīvi gatavojas arī komandas ''F.F.F. Motodraugi'' sportisti, kuri marta pirmajās dienās bija pulcējušies uz komandas koptreniņu un tradicionālo pirmssezonas fotosesiju.
 • Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā dodas uz Ādažiem
  08.feb. Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā dodas uz Ādažiem
  Termometra stabiņam noslīdot arvien vairāk zem nulles, jau šajā nedēļas nogalē, svētdien, 12.februārī tiks turpināta skijoringa un ziemas motokrosa sezona. Šoreiz sportisti un līdzjutēji tiksies Ādažos.
 • Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā II posms
  06.feb. Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā II posms
  5.februāri Stāmerienā aizvadītais Latvijas čempionāta, Latvijas kausa un Latvijas Junioru čempionāta II posms skijoringā un ziemas motokrosā.
 • Stāmerienā norisināsies arī Mini MX sacensības
  03.feb. Stāmerienā norisināsies arī Mini MX sacensības
  Jau šajā nedēļas nogalē, 5.februārī Stāmerienā norisināsies 2.Latvijas čempionāta un Latvijas Junioru čempionāta posms skijoringā un ziemas motokrosā. Taču šoreiz trasē varēs doties arī Mini MX pārstāvji, izcīnot „Motoparka Dimanti” kausu Ziemas Mini MX.
 • Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā 1.posms
  25.jan. Foto: Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā 1.posms
  Aizvadītajā sestdienā, 21.janvārī Stāmerienā norisinājās 1.Latvijas čempionāta, Latvijas kausa un Latvijas Junioru čempionāta posms skijoringā un ziemas motokrosā, pulcinot ekstrēmākos motosporta cienītājus. Sacensību rezultati apskatāmi: Rezultāti - Licences.lvFoto: Skijorings.lv
 • FIM Eiropas Nesporta padomē lemj par moto tūrisma attīstību
  23.jan. FIM Eiropas Nesporta padomē lemj par moto tūrisma attīstību
  21.janvārī Romā, Itālijā norisinājās FIM (Starptautiskās Motosporta federācijas) Eiropas Nesporta padome. Tūrisma komisijas sēdes darba kārtībā ietilpa jautājumi, kas saistīti ar motociklistiem draudzīgo viesnīcu projekta attīstību visas Eiropas mērogā, tūrisma gidu apmācību, kā arī dažādu sadarbības projektu attīstīšanu.
 • Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā
  19.jan. Izmaiņas Latvijas motokrosa čempionātā
  Jaunā, 2017. gada Latvijas čempionāta sezona motokrosā startēs 2. aprīlī, kad solo motociklu pārstāvji tiksies Liepājā, "Laumas" mototrasē. Tikmēr mainīts ceturtā šī sacīkšu seriāla posma datums, kas paredzēts Dobelē - tur sportisti tiksies 20. augustā. Savukārt MX65 un MX85 klašu braucēji nestartēs Pērnavā 3. jūnijā - šīm klasēm viens no Latvijas čempionāta posmiem norisināsies atsevišķi, 26. augustā Tihemetsā.
 • Toms Macuks pievienojas komandai ''S.C.moto''
  16.jan. Toms Macuks pievienojas komandai ''S.C.moto''
  2017.gada Latvijas motokrosa sezona sāksies neierasti ātri - pirmais Latvijas čempionāta posms tiks aizvadīts jau 1. un 2.aprīlī, smilšainajā Liepājas ''Laumas'' trasē. Tas nozīmē, ka līdz sezonas pirmajam nozīmīgajam startam atlikušas mazāk kā 80 dienas un pilnā sparā rit treniņdarbs un gatavošanās atbildīgajiem startiem.
 • 2017. gada motokrosa sezonas kalendāri beidzot ir klāt
  02.jan. 2017. gada motokrosa sezonas kalendāri beidzot ir klāt
  Lai arī ar novēlošanos, bet kopā ar laimīga, veiksmīga un panākumiem bagāta Jaunā gada vēlējumiem, nododam Jums arī 2017. gada sezonas kalendāru.
 • lasīt vairāk